V hlavní roli borůvky - Sweet diabetic Day

V hlavní roli borůvky

Před časem jsem na blogu publikovala 6 hrdinů, kteří zatočí s krevním cukrem. Mimo jiné jsem zmiňovala i borůvkový sirup od firmy Just. Sirup mi doporučila kamarádka, krerá je taky diabetička a měla s ním velmi dobré výsledky, které se projevily i na glykovaném hemoglobinu.

Podobných doplňků stravy jsem za svých 22 let se sladkou kámoškou vyzkoušela mraky. Všechny bez výsledku. K borůvkovému sirupu jsem tedy přistupovala s notnou dávkou skepse. Jaké bylo překvapení, když za pár dnů zkrotila mé ranní a večerní vysoké glykemie. Překvapení se konalo i nad výsledky odběrů - glykovaný hemoglobin mi seskočil o dobrých pár mmol a z hodnoty 8 bylo rázem 7,5.

Kromě zmiňovaného blahodárného vlivu na glykemie vám sirup dodá spousty energie (vysoký obsah železa), přispívá k udržení dobrého zraku (vitamin A a brusnice), mně osobně odezněly křeče, se kterýma bojuju převážně v zimním období (vysoký obsah hořčíku), a obsažené vitaminy nakopávají imunitu a bacily drží dál od těla. Za mě příjemné bonusy navrch.


Firmu Just můžu za sebe vřele doporučit. Kromě borůvkového sirupu jsem si oblíbila i pár vzorečků. Cena produktů je sice vyšší, každopádně kvalita a účinky jsou nevyčíslitelné. Produkt splní přesně to, co ve svém popisu slibuje. A taková investice se vyplatí. Ostatně investice do zdraví se vyplatí vždycky, protože zdraví máme jen jedno, no ne?

Pro začátek doporučuju určitě zmiňovaný Narosan borůvkový. Dál bych pro nás diabetiky doporučila, na zimní měsíce, echinaceu sirup a tablety s kyselinou listovou (s těma ještě přímou zkušenost nemám, kamarádka diabetička doporučuje všema deseti).

Znáte firmu JUST? Jaké produkty byste doporučili vy?

Glykemkám srovnaným do latě, zdar!


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Díky za tip, vyzkoušíme. A ještě jsme se nedávno dozvěděli o Čekankovém sirupu. Má být taky dobrý pro diabetiky. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Petře,

   Děkuju za tip, určitě mrknu a vyzkouším. Věřím, že s borůvkovým budete spokojení.

   Mějte se hezky, posílám pozdravy domů. Jitka

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!