Dovolená na plátně - Sweet diabetic Day

Dovolená na plátně

Článek vznikl ve spolupráci se společností Pixers

Je krásné červencové ráno, vlasy mi cuchá pofukující větřík, já jsem uvelebená na balkoně, kde pozoruju nekončící moře a poslouchám šplouchání vln. Užívám si chvíle, kdy nic nemusím, v hlavě mám prázdno, stejně jako prázdné moře přede mnou.


Kéž by tahle chvilka naprostého klidu nikdy neskončila.

Těsně před snídaní kontroluju e-mail a nevěřím svým očím. V mailu mi před pár hodonami přistála jedna milá nabídka. U snídaně pozoruju racky, cpu se řeckým jogurtem a jsem ponořená do vlastních myšlenek. Víří se mi v hlavě, jako prach na poličce.

Beru si čas na rozmyšlenou, všechno probírám s Matym a nakonec sama se sebou. Mám tak trochu strach, ani nevím z čeho. Na druhou stranu vyzkoušet se má přece všechno, no ne? Navíc si myslím, že po necelých třech letech blogování je tohle krok, který by dřív nebo později přišel. Myslím si, že tahle práce k blogům zkrátka patří, protože pokud je obsah blogu vyvážený a autor ho nezaprodá, může jej to v mnohém posuout. Mám volnou ruku, ve všem. A to je pro mě nejdůležitější. Konec obhajovacího okénka. Tečka.


S Matym se noříme do pestré nabídky. Už dlouhou dobu hledáme nějakou slušivou fototapetu, která by vdechla život naší (nudné) předsíni. Problém nastává už ve chvíli výběru. Maty by nejraději fotku Big Benu s červenou telefonní budkou. Já jsem zásadně proti a protěžuju střízlivý vzor v duchu "nordic" stylu. V tomto případě je razantně proti Maty. Kompromis nenacházíme ani po třech dnech debat. 

Čistou náhodou zabloudíme do kategorie obrazy na plátně. Jasno máme během pár minut. Bereme obraz, kde je znázorněno městečko Oia, které nám vzalo dech a přirostlo k srdci. Přinášíme si tak kousek Řecka do obýváku.


K tomu malý obrázek balonu v oblacích. Dost nám připomíná tu lehkost bytí, sladkou bezstarostnost, kterou jsme vdechovali z plna hrdla tři týdny zpátky. A kdoví jednou bude třeba zdobit dětský pokojík. 


Firma nabízí nepřeberné množství produktů. Díky tomu si můžete, zcela podle svého přání, vytvořit neopakovatelný prostor, který je jen a jen váš. Bez ohledu na to jestli bydlíte v luxusní vile nebo naopak malém pronajatém bytě. Na výběr máte fototapety, plakáty, obrazy a mnoho dalšího. Na stránkách eshopu se krásně orientuje, práce je intuitivní a příjemná. Díky pestré nabídce si vyberou i ti nejnáročnější. Produkty se dají navíc filtrovat, což je, právě díky široké nabídce, výhoda. Jediné, co mi trošku vadilo bylo, že jsem si nemohla hodit do filtru více oblastí.


Z produktů máme doma velkou radost. Vdechly našemu skromnému bydlení život a o kus ho zas zútulnily. Pixers přišlo s nabídkou právě ve chvíli, kdy jsme hledali nějakou drobnost, která by nám oživila bydlení. Je pro nás důležité mít svůj prostor, mít se kam vracet a cítit se doma opravdu příjemně. Někdy stačí nepatrný detail a je hotovo.

Co byste si do bytu vybrali vy? 

Hezké víkendování, Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!