Je to venku...píšu pro OL4you! - Sweet diabetic Day

Je to venku...píšu pro OL4you!

KDY: pondělí 24. července
ČAS: 13:00
MÍSTO: Jazz fresh café

Sedím u vchodových dveří, v ruce žmoulám diář, usrkávám rakytníkovou limonádu a v břiše mi tančí asi milion motýlů. Ze samé nervozity nevím, jak si sednout. Hlavou mi víří tisíc myšlenek - o čem budu proboha vykládat, co můžu nabídnout bez zkušeností, proč by tohle mělo zrovna vyjít,... Myšlenky se rozlétají, jako pára nad hrncem v momentě, kdy ke stolu zasedá Zuzka Zbořilová, redaktorka olomouckého lifestylového časopisu OL4you. Rozhovor je ze začátku trošku rozpačitý, po chvilce nám (mně) jede pusa na plné obrátky a obavy jsou ty tam. 


Mluvíme o mém blogu. O tom, co jsem vystudovala. O časopise. O plánovaném čísle. O možnostech spolupráce. O mé vášni k psaní. O tom, od kdy píšu a co vlastně píšu. O plánované dovolené i o plánech do budoucna. 

Po příjemně strávené hodince se se Zuzkou loučíme a já odcházím s hlavou plnou nápadů a tím nejbáječnějším pocitem na světě.

Pocitem, že sny se plní. A že každý z nás dokáže přesně to, co si zrovna umane. 


Posouvám se do další fáze. Do fáze, kdy se naučím novým dovednostem, nahlédnu pod pokličku redaktorské práce, vypiluju psaní a hlavně se mu budu naplno věnovat. Psaní je moje vášeň a já ji chci umět na jedničku. A kdoví, třeba se mi jednou splní i ten sen, že bude mou prací na full time.

Od této chvíle můžěte moje články vídat nejen tady na blogu, ale i v magazínu OL4you, kam budu pravidelně přispívat svou troškou do mlýna. Tímto děkuju časopisu OL4you za tuhle úžasnou příležitost. Je mi ctí stát se novou posilou v týmu. 


A jaké jsou vaše sny?

Krásný pátek a běžte si splnit taky nějaký ten sen. Vaše


You Might Also Like

4 komentářů

 1. Mooc gratuluji :) člověk si musí plnit sny! Já si svůj opět malý/velký sen jdu splnit příští týden, kdy jdu na svojí další kérku, která má pro mě dva obrovské významy.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Nelo,

   děkuju za milý komentář :). Mám z tohoto kroku opravdu radost. Copak sis nechala vytetovat? :)

   Hezký večer, Jituš

   Vymazat
 2. Moc gratuluju a doufám, že novou výzvu naplno rozjedeš! Hodně štěstí!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Martino,

   moc děkuju za srdečný komentář! Mám z téhle výzvy opravdu radost a těším se, co mi přinese :).

   Hezké víkendování, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!