VNITROBLOCK - Sweet diabetic Day

VNITROBLOCK

Industriální prostor, kde se snoubí místo pro kavárenské povaleče, kreativní duše a milovníky designu. Tenhle barák vám vyrazí dech. Ve VNITROBLOCKU jsme strávili pár hodin. 

Tak živý a přes oprýskané cihlové stěny a nábytek po babičce útulný prostor bys v Praze těžko pohledal.Řeknu vám, bylo mi tam tak skvěle, že se mi nechtělo nikam jinam.

Kromě chuťově vyladěné kávy, netradiční kiwi limonády a dobrého jídla jsem v prostorách objevila své oblíbené designové kousky. Třeba mnou tolik milovamé minimalistické náramky od EMKAPRAGUE nebo kouzelné kryty na telefon od značky NATIVE HANDCRAFT. Maty zase obdivoval dřevěné peněženky od BEWOODEN, zatímco já si zkoušela kloubouky a hledala ten "svůj" od Tonaku. Abyste tomu rozuměli, kloubouk chci už třetí sezonu.
Pokud tedy milujete design nebo si jen rádi posedíte u dobré kávy VNITROBLOCK vás určitě nezklame. Jeho svérazné prostředí si zamilujete, jakože se Jitka jmenuju :).

Za nás to byla krásná tečka za celým pražským tripem. A při další návštěvě Prahy rádi zavítáme znova.A pokud jste někdo VNITROBLOCK navštívil, dejte do komentu určitě vědět, jak na vás zapůsobil. Případně hoďte ten váš oblíbený place :-).

Mějte se famfárově, Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!