NEWS: O tom, jaké to je v nebi a kam jsme vlastně cestovali - Sweet diabetic Day

NEWS: O tom, jaké to je v nebi a kam jsme vlastně cestovali

Celá nervózní pokukuju na Matyho přes uličku, hlavou mí víří tisíce myšlenek, už asi po sté si opakuju všechny diabetické věci, které jsem balila a ujišťuju se, že jsem opravdu na nic nezapoměla. Taková diabetická obsese. Diabetici jistě potvrdí. Taky mám trochu klaustrofobii. Celý prostor mi přijde děsně stísněný a já nemám kam utéct. Vír myšlenek přehlušuje hukot motoru, nabíráme rychlost a najednou cítím, jak mě setrvačnost (nebo co to vlastně je) zarazí do sedaček a já se nemůžu hnout. Křečovitě svírám opěrku sedadla, dokud mi nezbělají všechny klouby a v druhé ruce nervózně žmoulám kardigan. Letíme a přesně jak se zpívá v písničce "stoupáme výš...". 


A tam v těch oblacích, které jsou našlehané, jako pěna od capuccina, mě najednou zalije nepopsatelná lehkost a vlna klidu. Pozoruju tu nádheru a vychutnávám si ten okamžik . Cítím se lehká jako pírko a křehká jako porcelán.

V nebi, tam je, vážení, opravdu nádherně.

Do cílové destinace dorážíme o několik hodin později, celí ulepení, utahaní, jako koťata a hladoví, jak náš pes. A kam že jsme to vlastně letěli? Vzpomínáte si na článek, ve kterém jsem vás prosila o radu? Přiopomenout si ho můžete TADY. Za všechny rady ještě jednou moc děkuju, budu z nich čerpat ještě pár let :).


My jsme s Matym nakonec vybrali ostrov Santorini. Učaroval nás už na stránkách katalogů a myslím, že je to přesně to, co jsme hledali. Klidné místo, moře, spousta historie a dobré jídlo. Zatím jsme zvládli prošlapat okolí, prohodit několik milých slov všemožnými jazyky s místními, nacpat si bříška tím nejlepším řeckým tzaziky se špetkou chilly a smočit nožky v moři. A teď už jdem do hajan, hádám, že budem chrupat, jako mimina. Vám přináším malou ochutnávku z dnešního dne, ať můžete nasát tu krásnou atmosféru spolu se mnou.
Krásnou dobrou noc a sladké sny, Vaše


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Létání letadle miluji, vždy si to užívám <3 a na zaléhání uší jsem si už zvykla :) Moc hezké fotky!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Nelo,

   já jsem letěla poprvé a musím říct, že finální dojem je perfektní. Taky se mi let moc líbil :). A na zaléhání uší je skvělý bonbon nebo žvýkačka :)

   Hezký den, Jituš

   Vymazat
 2. Fotka z letadla se mi líbí, za 14 dní poletím poprvé, tak z toho mám trochu hrůzu :D

  Lady Lenna

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Leno,

   není se čeho bát, je to moc příjemná cesta :). Měla jsem taky obavy, ale úplně zbytečně. Kampak letíš?

   Hezký den, Jituš

   Vymazat
 3. tak to sú krásne fotky nádherného miesta! :).
  a je vidieť, že ste si to poriadne užili! :).

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Kejmy,

   děkuju za kompliment. Focení mě baví a chci se v něm zdokonalovat. Pořád je co vylepšovat :). Dovolenku užíváme plnými doušky, máme na to ještě celých 7 dní. Brzo bude další článek, tak mrkni :).

   Hezký den, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!