NEWS: Terez Wrau a hudba, která (h)ladí - Sweet diabetic Day

NEWS: Terez Wrau a hudba, která (h)ladí

Minulou středu jsme vyrazili, i s přáteli, na jednu z poslednich akcí Terez Wrau. O Terce jsem se zmiňovala v článku TADY. Akce se konala v olomouckém Side Street - Grill & Bar. Byla to poslední akce před Terčiným odletem zpět do Francie.


Kdo četl článek o olomouckém dnu kávy, jistě mu neušlo, že hudba v podání Terez si nás získala. A tak jsme si nemohli nechat ujít její další buskerský "koncert". Byl to velice příjemný večer. 

Kolem nás naši dobří přátelé, skvělé jídlo a pití, spousta smíchu, plánů blízkých i dalekých, a k tomu tóny keltských, skandinávských a slovanských písní.

Terez je velmi milý a inspirativní člověk, to co dělá, dělá s velkou láskou a pokorou a celkově je velmi krásná duše. Jsem ráda, že byla možnost dát panáka a pokecat :). A taky naplánovat jednu parádní akci (babího) léta. Tu si ale zatím nechám pro sebe :).


Pokud tuhle nadanou buskerku neznáte, vyhledejte si album Foxes na youtube či spofity a zaposlouchejte se do tónů, které vás (h)ladí na duši. A pokud budete mít možnost, mrkněte na její facebook, kde se dozvíte kde a kdy koncertuje. Poslouchat ji naživo jen umocní ten krásný prožitek. 

Znáte Terku? A jak se vám její písničky líbí? 

VašeYou Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!