Diabetické pouzdro - Sweet diabetic Day

Diabetické pouzdro

Zhruba dva roky zpátky jsem objevila zajraniční značku prikkedief, která se specializuje na výrobu diabetických doplňků, oblečení a šperků. Na téhle značce mě nadchlo především to, že veškeré zdravotní pomůcky můžete schovat do stylového pouzdra. Vypadá fakt krásně, vejde se do něj všechno od inzulínového pera až po hroznový cukr, baterky do pumpy či další drobnosti. Navíc je v mnoha veselých barvách.

Asi nemusím říkat, že se mi pouzdro zalíbilo natolik, že jsem si jej chtěla taky pořídit. Bohužel po přičtení dopravy a poštovného ze zahraničí, se cena vyšplhala poměrně vysoko. Začla jsem pátrat po šikovných ručkách u nás. Člověk by řekl, že na Fleru najde spousty šikovných lidí, kteří pouzdro rádi ušijí na zakázku. Jak moc jsem se zmýlila. Hledání mi zabralo několik měsíců, fler mi zablokoval účet, protože si myslel, že rozesílám reklamu, a když už mi někdo odpoveděl, odpověď zněla "ne".


Už jsem vám říkala, že když si něco vezmu do hlavy nejede přes to vlak? 


Jednoho krásného dne jsem, při brouzdání flerem, narazila na paní Báru z firmy Lochta. Její tvorba mě moc zaujala. Klik sem, klik tam a už byla zpráva s poptávkou po pouzdru u ní ve schránce. Paní Bára mě mile překvapila a výzvu přijala.A tak se stalo, že mi pouzdro leží doma, je krásné na oko, prostorné uvnitř, vejde se do něj všechno, co jsem chtěla a já se při pohledu na něj musím pořád usmívat.

Paní Bára alias Lochta šije spousty krásných věcí. Pouzdra, dokonalé batůžky, kabelky, hračky pro děti a mnoho dalšího. Je velice vstřícná a ochotná. Odvaha jí taky nechybí. Věřím, že ušít pouzdro není žádná hračka. Komunikace i dodání zboží je rychlovka. Navíc jsem v balíčku objevila záložku do knihy ze stejné látky, jako mám pouzdro. Prostě nádhera.Pokud se vám pouzdro líbí neváhejte paní Báře napsat. Určitě vás nezklame. A pokud sháníte cokoliv jiného navštivte její fler profil tady. Jak vás znám, bude se vám líbit :-).

Paní Báře tímto ještě jednou moc děkuji za skvěle odvedenou práci (a cute dáreček). Pouzdro se stalo mým věrným parťákem.


Jak se vám pouzdro líbí? V čem nosíte dia výbavu vy? 


Krásný ulterní podvečer, VašeYou Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!