Hlava plná nápadů a jak od vás potřebuju pomoct - Sweet diabetic Day

Hlava plná nápadů a jak od vás potřebuju pomoct

Sedím ve vlaku z Olomouce do Přerova, hlavou mi běží spousta myšlenek, studenti kolem mě vzrušeně švitoří a řeší všechny ty studentské radosti. Vzpomínám na svá studentská léta.

Na to, jak se mi mnohokrát nechtělo, na to, jak jsem po nocích psávala diplomku, na spousty káv a divokých večírků, a taky na nekonečnou únavu při snaze skloubit full time job se školou.

Poslední dny mám obrovskou chuť psát. Kdyby to šlo vyměnila bych práci za křeslo doma, hrnek horké čokolády a psala až do aleluja. Napsala bych vám o všech těch víkendových momemtech štěstí, dala vám pár dobrých rad než se po hlavě vrhnete na svou první únikovku, pověděla o dalším českém filmu, který rozhodně musíte vidět a poslala do příjemné hipster kavárny, jejíž adresa nesmí chybět na žádném kavárenském seznamu. Taky bych vám ráda napsala o momentech vděčnosti, které díky blogu prožívám a jsem za ně nesmírně vděčná. Nebo o tom, jak jsem konečne objevila tu spokojenou Jitku. Holka jedna bláznivá mi totiž vážně chyběla. Tak já vám nevím, kterým článkem začít. Co myslíte? Chcete návod na fajn víkend s tipy kam vyrazit, jaký film shlédnout nebo jakou kávu si dát? Nebo vyhrávají blogové momenty štěstí? Je dost možné, že všechny strčí do kapsy ta spokojená Jitka, která tu už dlouho nebyla. 

Poraďte, který byste si rádi přečetli jako první?

Krásné úterní ráno. Já jsem už stihla dojít do práce a uvařit si čaj. Teď už se jdu machystat na ty naše děti. Vaše

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Mě by zajímalo, co děláš za práci - z dřívějších článků je zřejmé, že je to sociální (?) práce s dětmi, a nepíšeš o ní moc s nadšením. Zajímal by mě článek právě o tvé práci, o dětech, o které se staráš a jak to probíhá. Veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Veroniko,

   Děkuju za podnět. Popravdě mě nikdy nenapadlo, že by tohle téma mohlo zajímat. Zamyslím se a zkusím tohle téma uchopit a trošku přiblížit jak to chodí :-).

   Jinak s tou prací je zajímavé, jak to vnímáš jako čtenářka. Altuálně pracuji s dětma, jak si sorávně napsala, a je to vpodstatě stále nová práce. Pracuju tam pár měsíců a zatím mě to ohromně baví narozdíl od prací předchozích :-).

   Měj krásné pondělí, Jituš

   Vymazat
 2. Já určitě prosím o tipy na filmy/seriály, těch není nikdy dost! :)

  OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!