OUI Hair Salon - Sweet diabetic Day

OUI Hair Salon

Najít v dnešní době opravdu dobrého kadeřníka se rovná malému maratonu. Když už někoho takového potkáte nehodláte o tyhle šikovný ručičky přijít. Ono totiž přijít o ně a hledat zase od začátku je docela nešťastný.

Jeden jarní den minulého roku jsem se zúčastnila soutěže o poukaz do vlasových SPA v Praze. Znělo to lákavě a navíc, zmiňovaný salon používal přírodní kosmetiku Rolland, na kterou jsem slyšela samou chválu. To mě dost zaujalo. Tak jsem to zkusila. A za pár dnů jsem nevěřila svým očím, když jsem byla jedna z těch šťastlivců, která vyhrála. Jupí jej!


Je teplý červnový den a já si to štráduju ulicemmi Prahy a nemůžu se dočkat až vpluju do salonu a nechám své vlásky hýčkat ve "vlasových lázních". Vcházím do salonu a vítá mě velmi milá a přátelská paní Petra. Majitelka OUI salonu. Rázem se ocitám v úplně jiném světě, zapomínám na starosti všedních dní a dosyta si užívám toho masírování, hlazení, masáže hlavy a zábalů. S paní Petrou si povídáme o vlasové kosmetice Rolland, která mě uchvátí a tak si odnáším nějaký ten přípravek domů na zkoušku. V OUI salonu jakoby se čas najednou zastavil, ocitáte se v naprosté oáze klidu a nekonečné relaxace. To vše doplňují profesionální služby celého týmu. V takovou chvíli máte vyhráno. 

Našla jsem ten nejlepší salon pod sluncem.

Už v červnu jsem věděla, že se sem brzo vrátím. Návštěva naprosto předčila moje očekávání. Byla jsem nadšená a zamilovala si to tam. Podotýkám, že v tu dobu jsem měla báječné kluky, kteří se mi o moje neposedné vlasy starali s tou největší péčí a já s nimi byla nadmíru spokojená. 

Zdroj: https://www.facebook.com/ouisaloncz/

Vesmír tomu asi chtěl, když mi v prosinci kluci oznamovali, že se stěhují a já zjistila, že to k nim mám krapet z ruky. Volba "nového" salonu byla jasná. OUI salon to vyhrál na celé čáře. A tak jsem do něj minulý týden, po zhruba půl roce, zavítala znova. Holky poradily co vlásky potřebují, oživily barvu i střih a já odcházela nadšená, jako při první návštěvě. Vlastně možná ještě o kapku víc. Výsledek můžete posoudit sami.


Jestli se tu mezi Vámi najde někdo, kdo nutně shání kadeřníka s OUI salonem nešlápnete vedle. Za to Vám ručím.

Krásný páteční večer, Vaše
You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!