One line a day - Sweet diabetic Day

One line a day

Z dnešního článku budou nadšení především papírenští maniaci (jako já), dvojnásobně pak pisálci, kteří si rádi zaznamenávají drobné radosti všedních dní (jako já). Držím takový každodenní zvyk. Zapisuju si drobnosti, které mi daný den vykouzlily úsměv na tváři, věci které mě potěšily, momenty, které se udály a já si je chci zapamatovat. Tenhle zvyk praktikuju zhruba rok a řeknu Vám je to něco parádního. Doteď jsem si všechny tyhle všedně nevšední radosti zapisovala do diáře. Každý den. Ale nebylo to ono. On ten diář se pak na konci roku vždycky někam zašantročí a ruku na srdce, málokdy si jej vytáhnu ze skříně a pročítám. Sešity taky nebyly to pravé ořechové. A tak jsem hledala a hledala. Až jsem jednoho dne narazila na malou knížečku s názvem One line a day. 

Jedná se o pětiletý deník do něhož si každý den zapisujete ty drobné radůstky, kafíčka a zážitky. 


Zkrátka všechny ty momenty, které dělají z obyčejného dne neobyčejný. 

Na každé straně najdete pět malých okének s prostorem pro text. Každá stránka v tomto deníku nabízí prostor pro krátký zápis z daného dne (data) a to po dobu 5 let. To znamená, že až za pět let tenhle malý deníček vytáhnete uvidíte, co jste prožívali např. 4. února 5 let po sobě. Geniální! Pro mě přesně ten sešit, který už skoro rok hledám. A kde takový sešit sehnat? Bude zapotřebí zabrousit na zahraniční stránky a objednat jej ze zahraničního shopu. Ničeho se ale nemusíte bát. Cenově je více než přijatelný. Za 299 Kč (já chytla akci a měla ho za necelých 250 Kč) může být i Váš a to prosím i s poštovným a dopravou. Platbu provedete jednoduše přes PayPal a do 14 dnů je u Vás doma. Tomu říkám rychlost. Nejeden český dopravce by se mohl inspirovat :). 

Deník na 5 let si můžete objednat na Book Depository. Já jej mám už doma a musím říct, že tohle je přesně to, co jsem hledala. Navíc design je nádherný. Jednoduchý a přitom tak šmrncovní. Ostatně posuďte sami.

Píšete si taky deník? Nebo Vás tyhle spisovatelské radůstky neberou? 

Krásnou dobrou noc a sladké sny, Vaše
You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!