Mineral Bangle náramky přinášející radost a štěstí dětem, které to potřebují - Sweet diabetic Day

Mineral Bangle náramky přinášející radost a štěstí dětem, které to potřebují

Dneska bych se ráda rozepsala o firmě, která dělá svou práci srdcem a přináší radost jak majiteli, tak dětem, které to potřebují. Domnívám se, že práce, kterou odvádí má opravdu smysl. Navíc je mi tahle filozofie (potažmo firma) velmi blízká, protože holky pracují ve stejné oblasti jako já. Jak jistě víte, pracuju jako sociální pracovník, aktuálně v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež. Stejně jako holky z firmy Mineral Bangle. Jedná se o sociální službu, kam dochází dobrovolně děti z nepodnětného prostředí. S pracovnicemi se věnují různým volnočasovým, vzdělávacím nebo dalším aktivitám, ke kterým se běžně nedostanou. Děti mají někoho, komu se můžou svěřit se svým trápením, poznají vrstevníky, najdou nová přátelství. V neposlední řadě, což vnímám jako moc podstatné, děti netráví volný čas na ulici, ale učí se jej trávit smysluplně. 


Jak asi správně tušíte sociální služba je závislá na financování od různých donátorů, kraje, města, atd. Což je někdy dost úmorné a peněz v sociálních službách není nazbyt. Co však z dotací nelze hradit jsou výlety (např. do zoo). Zrovna tyto aktivity děti milují a většinou je to pro ně zážitek na celý život. A pro pracovníky někdy taky, haha :). To v praxi znamená, že pokud chcete vyrazit mimo zařízení musí si děti náklady na výlet uhradit sami. A to je jaksi nemožné, když vezmeme v úvahu, že se jedná o děti z nepodnětného prostředí, chudých rodin, atd. 

Holky se tomu postavily čelem a vymyslely způsob, jak na tyto aktivity vydělat tolik potřebné finance. Tleskám jim a moc fandím.


Od firmy Mineral Bangle si můžete koupit nádherné náramky vyrobené z minerálních kamenů, dřeva, lávy nebo skla. 10% z prodeje pak poputuje právě na děti a mládež z nízkoprahového zařízení. Konkrétně na financování různých výletů a aktivit mimo zařízení. Sama za sebe můžu náramky doporučit. Jsou kvalitní, elegantní a garantuju vám, že neuniknou pozornosti ostatních. Já sama mám doma dva a nosím je pořád. A denně se mě lidé ptají odkud tyhle nádhery mám. Teď si můžete koupit i nové, velmi vydařené, kolekce. Konkrétně boho náramky (na které si brousím zoubky). Srdíčková kolekce je pro změnu fakt rozotomilá. Posuďte sami na jejich stránkách. 

Na závěr bych ráda dodala, že článek není sponzorovaný. O náramcích píšu, protože jsem si je opravdu moc oblíbila a holkám moc fandím a držím palce. A moc si přeju, aby se o nich dozvědělo víc lidí.  Dejte vědět, který náramek/náramky jste si vybrali. 

Krásný nedělní podvečer, Vaše


You Might Also Like

6 komentářů

 1. Díky za krásný článek. Obě holky znám a do své práce dává každá kus sebe, práce pro ně nekončí zavřením dveří klubu. Starosti a problémy, které musí řešit si odnášejí domů. Náramky z Mineral Bangle jsou opravdu krásné a kvalitní, také jich několik mám a ještě vím, že jejich koupí pomáhám dětem, které by se jinak nepodívaly do zoo, ti starší by si nezahráli paintball.Těch aktivit je spousta, které s dětmi holky dělají díky Mineral Bangle. Vážím si všech lidí, kteří pracují v sociálních službách. Práce je to nelehká a málo ohodnocená. Pro holky z Mineral Bangle je to poslání.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju za krásný komentář k článku. Velmi mě potěšil a vykouzlil úsměv na rtech. To co píšeš je velká pravda a myslím, že pro mnohé, kteří v sociálních službách pracují je to právě to poslání. Vím sama, jak je těžké sehnat penízky na aktivity jako zoo, paintball a mnohé další. A holkám moc a moc fandím. To, že do toho dávají velký kus sebe jde cítit z celého konceptu Mineral Bangle. A to je na tom právě to krásné :).

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Ahoj, Markéto,

   děkuji za komentář. Jsem ráda, že náramky zaujaly. Určitě bliž prozkoumej webové stránky Mineral Bangle a nějaký ten kousek si pořiď. Nejen, že uděláš radost sobě, ale největší radost to přinese právě těm dětem. A to je na té práci to nejkrásnější :)

   Vymazat
 3. Nadherne naramky a skvela myslenka.Drzim vam palce .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, děkuju za komentář. Souhlasím s tebou, že myšlenka je skvělá! Holkám taky moc držím palce :). Já sice pracuji ve stejné službě, ale v jiném městě, takže mě ta "chvála" nenáleží ;)

   Hezký večer, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!