Jedno milé setkání - Sweet diabetic Day

Jedno milé setkání

Je úterý ráno. Razím si cestu ulicemi Prahy a nemůžu se dočkat až vstoupím do toho nejlepšího salonu pod sluncem. Na tohle hýčkání jsem se těšila dobré tři týdny. Abyste tomu rozuměli v Oui salonu se ocitnete úplně v jiném světě. Jako mávnutím kouzelného proutku zapomenete na okkolní svět, čas se zpomalí a vy si užíváte veškeré péče, hýčkání a profesionálních služeb. Zamilovala jsem si to tam už v létě, když jsem vyhrála poukaz na vlasovou SPA péči. Právě díky téhle náhodě jsem na salon narazila. A jsem za to ráda. To jsem ovšem trošku odbočila. O salonu Vám povím víc příště. 


Že bude úterní den plný překvapení jsem cítila v kostech už ráno sotva jsem rozlepila oči. Potvrdilo se mi to záhy, když v křesle vedle mě, o pár minut později, seděla Terezka z blogu TerezaInOslo. Terku představovat asi opravdu nemusím, myslím, že je známá široko daleko. A kdo ji náhodou nezná (zdravím své rodinné čtenáře, haha :) ), mrkněte na její blog. Jsem přesvědčená, že si ho zamilujete. Tak jako já :). Bylo to velmi milé neplánované setkání. Konečně jsme se potkaly osobně.

Byl to příjemný čas. A já zjistila, že mě tyhle setkávání baví. Baví mě poznávat nové inspirativní lidi. Baví mě tyhle životní náhody. Ty, které vás zavanou tam, kam byste nečekali.


Středeční ráno bylo loudavé. Dávála jsem si načas ani nevím proč. Asi jsem sbírala odvahu. Cestou do Elite bloggers hub jsem se měla chuť průměrně 2x za minutu otočit na podpatku a jít zpátky. Nevěděla jsem o čem si budeme povídat. Měla jsem hrůzu že bude trapné ticho. A panická hrůza mě dostihla při představě, že budu muset mluvit anglicky. Naposled jsem totiž mluvila anglicky na výměnném pobytu na střední (tam mi to ještě celkem šlo zatímco teď jsem zapoměla snad úplně všechno a k tomu si vypěstovala blok mluvit anlgicky). 

Obavy se rozplynuly v momentě, kdy jsem vešla do hubu a ujala se mě Sandra. Mimochodem její blog si taky zařaďte do četby jo? Odkaz TADY. Sandra mě provedla celým hubem, byla milá a moc příjemně se s ní povídalo. Johni mě udivoval svojí roztomilou češtinou (narozdíl od mé mizerné angličtiny) a v Olympus room, tam bych byla schopná strávit hodiny, protože to je sen všech, co milujou focení. S Terezkou jsme si pak povídaly dlouhou dobu o všem možném. 

Děkuju za pozvání a příjemné středeční dopoledne. Bylo to milé, otevřené a příjemné. 

A vy, kteří ovládáte angličtinu mi hoďte (efektivní) tip, jak ji zase vzkřísit "z mrtvých" :). Jo a fotky z hubu samozřejmě nemám. Prostě proto, že jsem si chtěla naplno (pro)žít ten okamžik a na focení nebyly myšlenky ani prostor.

Hezký čtvrtek, VašeYou Might Also Like

2 komentářů

 1. Fotku z Oui salonu som videla, krásny účes. A stretnutie s Terezou? Skvelé spríjemnenie dňa :)

  Flung out of space

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Danielo,

   děkuju za komentář a milou reakci na účes :). Já jsem z výsledku kouzlení v Oui salonu nadšená a doporučuju ho všema deseti :).

   A s Terezkou máš pravdu. Bylo to moc příjemné setkání :).

   Měj hezkou neděli, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!