Do Prahy s airbnb - Sweet diabetic Day

Do Prahy s airbnb

Kdo sleduje můj blogový instagram nebo facebook jistě mu neuniklo, že jsme od neděle v Praze. Jelikož se mně i Matymu sešslo volno na celý tento týden rozhodli jsme se vyrazit mimo domov. Ve hře byl wellnes pobyt a v těsném závěsu Praha. To, že vyhrála Praha, Vám asi nemusím vykládat. 

Vždycky, když se do Prahy vrátíme, máme ji o kousek radši. Milujeme poznávat ty zapadlé uličky a bloumat Prahou.

Po několika minutách hledání ubytování jsme zabloudili na server airbnb. Jedná se o webový server, který Vám zprostředkuje ubytování v kterémkoliv koutu světa. Ať cestujete do Prahy, Amsterdamu nebo severských zemí, máte možnost vybrat si z nepřeberného množství bytečků, loftů nebo i housbótů k ubytování. A to všechno za ceny lepší nebo minimálně stejné jako kdejaký hotel. 

My si vybrali útulný byteček ve Vršovicích. Co na tom, že je ve 4 patře. Blokli jsme ho rovnou na 4 dny se stal naším dočasným novým "domovem". 

Zdroj: http://1url.cz/LtFVm

Komunikace s majiteli byla rychlá a velmi milá. Osobní setkání to všechno potvrdilo a bylo velmi milé. Paní majitelka byla starostlivá. Nechápavě kroutila hlavnou nad výběrem bytu ve 4. patře vzhledem k Matyho berlím. Ano, jsme magoři, haha :). Ale rozumějte, on se nám ten byt fakt děsně líbil! 
Zdroj: http://1url.cz/LtFVm

Zdroj: http://1url.cz/LtFVm


Na závěr mám pro Vás jeden malý dárek. 600 Kč slevu na ubytování. Stačí kliknout na TENTO odkaz, objednat ubytování. Budu se těšit na ty Vaše cestovní dobrodružství.

Jak to máte Vy? Cestujete rádi? A máte zkušenost s airbnb nebo o něm slyšíte poprvé? 

Krásný úterní večer, Vaše
 inPraha
You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!