SERVING NEWS: Víkend na samotě u lesa - Sweet diabetic Day

SERVING NEWS: Víkend na samotě u lesa

Je pátek večer a my balíme saky paky, nasedáme do auta a míříme do hor. Teda skoro. Jsem utahaná z práce a vlastně se mi nikam cestovat nechce. Pak si uvědumuju, že nás čeká víkend na chatě. 

Na chatě na samotě u lesa, s nulovým signálem a živou duší široko daleko. Jen my, naši přátelé, hafani a nekonečný  klid.

Plán na víkend je jasný. Odpočnout si, strávit příjemné chvíle s přáteli a hlavně...hlavně oslavit narozeniny kamarádky. V plánu není jen tak ledajaká oslava. Na pořadu sobotního večera je rovnou maškarní oslava. My si s Matym vymysleli makovou panenku a motýla Emanuela. To jsme ale ještě netušili co nám sobota přinese. 

Ráno se rozdělujeme na dvě skupiny. Jedna skupina jede na lyžovačku, ta druhá (ve které jsem i já protože nemám lyžařskou výbavu) nemá program o nic horší. Jede se do termálního parku ve Velkých Losinách. Sraz na chatě je plánován na odpoledne. Všechno šlape jako na drátkách do té doby než nám lyžařská polovina zavolá. Dozvídáme se, že na auta, kterými jeli na svah, spadl ze střechy sních. Asi tušíte jak celá maškarní oslava dopadla. Lyžařská polovina se na chatu vrátila po částech (rozuměj na etapy, nikomu se nic nestalo), kluci pak večer. Ono to vyřizování papírů a čekání n a odtahovku zabere nějaký ten čas. Na kostými nezbyl prostor a ani chuť. Šáňo jsme ale bouchli, něco dobrého do bříška si dali taky, oslavenkyni popřáli a celkově si užili moc pěkný večer. Hold jen ta Maková panenka s motýlem Emanuelem budou muset počkat na jindy. 

Neděli jsme završili vydatnou procházkou zasněženým lesem. Vydali jsme se cestou necestou. Naši čtyřnozí společníci řádili ve sněhu jako malí. A my se k nim s radostí přidali, haha :). Řeknu Vám, tahle zima to je pohádka. Byl to víkend jako v pohádce. Na chatě, na samotě u lesa, s přáteli, hafany a hlavně sami (se) sebou.

Udělejte si taky někdy takovou očistu. Sbalte kufry a vyražte tam, kde signál nedosáhne a kde si můžete užívat přítomného okamžiku víc než kdekoli jinde. Uvidíte jak báječně po těle Vám bude. Je to totiž balzám na duši. Nekecám.

A jaký víkend jste měli vy? 

Hezký večer, Vaše


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Ahoj veľmi pekný článok a prostredie kde ste boli na chate �� az na ten nevydarený kostým

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj,

   děkuji za komentář :). Máš pravdu, bylo tam kouzelně. Chata je pár kilometrů od Velkých Losin :).

   Kostýmu je sice škoda, ale nevadí. Hlavní je, že jsou všichni vpořádku. A na ten kostým, na ten taky přijde čas. Třeba na další narozeninové oslavě :).

   Měj krásný večer. Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!