SERVING NEWS: Pátek třináctého je báječný den! - Sweet diabetic Day

SERVING NEWS: Pátek třináctého je báječný den!


A máme ho zase tady. V celé své kráse. Přichází hned zkraje roku, to asi abychom na něj nezapoměli. Média se předhání, kdo bude mít hrůzostrašnější předpověď pro tenhle den. Třináctka a ještě navrch pátek, to je prosím den odsouzený k záhubě. Nevím proč, ale já mám tenhle den docela ráda. No uznejte, je přece lepší pátek 13. než pondělí 13. Nebo ne?


Ať tak či onak, rozhodla jsem se v tento magický (a prý i tragický) den oprášit článek z května. To byl zrovna taky pátek s třináctkou v kalendáři. Vzpomínám si že byl vážně fajn. Tak není na škodu si to připomenout. Jdeme na to...


Hrabu se z peřin a šourám se do kuchyně ke kávovaru. I želva by mě předběhla. Hold nejsem přeborník na ranní vstávání. Bytem se line vůně čerstvě namleté kávy, připravuju snídani a zapínám si k tomu rádio. Takový můj malý ranní rituál. Pohupuju se v rytmu muziky a užívám si to loudavé ráno. Užívám si, že je pátek a to že nikam nemusím. Slyším moderátora jak dramatickým hlasem oznamuje, že dnes bychom měli být obzvlášť ve střehu. 

Je přece pátek třináctého!!  

Nevím, jak vy, mně přijde pátek třináctého den jako každý jiný. Utopit telefon, dostat výpověď, vylít kafe do klávesnice počítače, dostat kopačky nebo jakákoliv jiná pohroma vás může potkat v kterýkoliv jiný den. A pokud se vám přece jen nějaká ta malá katastrofa stala, vězte, že to není pátkem a tou magickou třináctkou. Je to jen souhra náhod, která má určitě nějaký význam. 

Vlastně ani nevím čím si tu smolnou pověst tenhle den vysloužil. Já ho mám totiž docela ráda.

Jak vnímáte tenhle den vy? Jste pověrčiví? 

Tip: Udělejte si pátek třináctého o něco příjemnější - dopřejte si relaxační koupel, dejte si skleničku vína, mrkněte na dobrý film nebo třeba vyrazte do víru velkoměsta. Uvidíte, že ho budete mít hned o něco radši.

Krásný páteční večer, Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!