Nový rok začínám zásadně s... - Sweet diabetic Day

Nový rok začínám zásadně s...


... pořádným naducaným diářem. Bez toho to zkrátka nejde. Miluju každoroční plánování a zapisování všech větších i menších momentů na papíry provoněné novotou. Prázdné stránky přímo volají po tom, aby si do nich člověk zapsal ty pecky následujícího roku. Diář je zkrátka můj parťák pro všechno. Na konci roku je vždycky umolousaný od toho tahání a ustavičeného plánování. Skrývá všechny ty zbytečný účtenky od kávy, lístky do kina i vstupenky z výletů. Všechny tyhle zbytečné drobnosti mi připomínají, kolik úžasných momentů se v tom mém životě za rok událo.

Tak neleňte, popadněte diář a zapište si tam všechny ty pecky roku dvasedmnáct. Já je tam už mám. A panečku, těším se na ně jako malá!  Ovšem ono vybrat ten správný diář není jen tak. To ví každý milovník diářů a blázen do všech papírenských serepetiček. Schválně, kolik vás tu mám? Letos jsem si dávala extra na čas. A k tomu jsem byla extrémně nerozhodná. Ve výběru diářů jsem poměrně náročná. Od diáře očekávám hodně prostoru pro psaní a plánování, možnost personalizace a "vyšperkování" si ho, protože prostě papírenský maniak :) a v neposlední řadě je pro mě důležitá velikost a váha diáře. Rozhodovala jsem se mezi Dollerem, Momenteeczech diářem a Filofaxem (po kterém mé srdce touží asi 3 roky).
S mým zlatým miláčkem (rozuměj můj nový diář) to byla láska na první pohled. No, možná na druhý, protože jsem přesně takovýhle hledala už od minulého roku. Narazila jsem na něj úplnou náhodou v jednom malém zapadlém papírnictví v Olomouci.

V tu chvíli jsem věděla, že je to on! 

Můj zlaťoušek od filofaxe mě prostě dostal po všech stránkách. Teď už si ho dotvářím podle svého. A příští rok. Příští rok si do něj možná pořídím i nějakou veselou a hravou náplň.

A jak to máte s diářema Vy?

Krásný mrazivý večer, Vaše


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Tak ten filofax mě dostává, možná si na něho tento rok začnu odkládat každý měsíc nějaké drobné.. :D Já jsem už třetím rokem věrná firmě Papelote a jejich diářům, skloubim v nich plánovač a "deníček" a každou chvíli se na něj musím podívat, jak se mi líbí :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, moje milá čtenářko :),

   pravda, filofax není zrovna levná záležitost, ale zase předpokládám, že ty desky mi vydrží dýl než rok :). Nicméně firmu papelote znám a zbožňuju ji. Hodně od nich používám sešity a ten jednoduchý design mě pořád dostává :). Takže s firmou papelote si určitě ani co se týče diáře nešlápla vedle ;).

   Hezký večer, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!