Blog dneska slaví! Už jsou mu 2 roky - Sweet diabetic Day

Blog dneska slaví! Už jsou mu 2 roky


Uteklo to jako voda a máme tu druhé narozeniny blogu. Ani se mi tomu nechce věřit, že je to už dva roky, co spolu tvoříme tenhle blog. Za tu dobu se toho hodně událo, hodně změnilo. 

Láska k psaní ta mi ovšem zůstala pořád stejná.

Je to jako včera co jsem seděla s notebookem na kolenou, v našem starém tmavém bytě, na improvizované pohovce a zakládala tenhle blog. Dodnes si pamatuju ty pocity. Denně jsem chodila do práce na plný úvazek a po večerech šprtala na lednové státnice. Zrovna když mi na sporáku pobublával oběd na další den a náš pes si ustlal na skriptech mě napadlo založit si tenhle blog. Chtěla jsem psát o cukrovce, chtěla jsem tvořit diarecepty a vytvořit takový diabetický food blog. Úplně první článek si můžete připomenout TADY

Byla jsem nadšená a těšila jsem se jak to tady spolu rozjedem!

Několik blogových faktů:
  • Bylo publikováno celkem 108 článků
  • Jednoznačným favoritem v čtenosti článků byl O životě na Bali, digitálním nomádství snech a lásce. S Anie a Lukášem
  • Články o cukrovce Vás opravdu baví a inspirují Vás
  • V těsném závěsu jsou ty o životě s vozíčkářem
  • Díky blogu jsem poznala nespočet úžasných, srdečných a inspirujících lidí
  • Pár z nich se stalo mými dobrými přáteli
Na co se můžete těšit:

  • Ráda bych publikovala více článků na téma cukrovky. Pokud máte témata, která Vás zajímají neváhejte napsat.
  • Více psát. Značka ideál 2-3 články za týden. Pokud ale nebude inspirace či chuť svět se nezboří. Koneckonců pořád je to koníček ne práce :)A co by to bylo za narozeniny, kdyby se tu neobjevil nějaký ten dárek. Minulý rok jste měli možnost zasoutěžit si o knížku jedné z mých oblíbených autorek Báry Šťastné. Letos jsem to vzala z jiného konce a dárky nadělila jak Vám tak svému blogu. Pojďme se na ně podívat
  • Blog dostal po dvou letech svou vlastní .cz doménu. Což je dárek i pro Vás. Konec dlouhému vypisování adresy blogu. Jsem přesvědčená, že máte alespoň z půlky radost, tak jak já. Adresa je kratší a dle mého mínění i mnohem zapamatovatelnější.
  • S novou doménou přišel i nový vzhled. Tohle je největší a nejzásadnější změna, troufám si tvrdit, za poslední dobu. Tohle tady bylo potřeba jako sůl. Dost dlouho jsem nad tím přemýšlela a dost dlouho jsem se o to snažila. Změna je to velká. Věřím že k lepšímu. Pracovní prostředí zkrátka dělá hodně. A co si budem nalhávat, první dojem je půl úspěchu :). Tak doufám, že se Vám tu bude i následující (minimálně) rok líbit. A že Vám tenhle dárek udělal radost.
Na závěr bych Vám chtěla poděkovat za přízeň, Vaše milé komentáře i maily, které mi od Vás čas od času přiletí do schránky. Nejeden mi vykouzlil úsměv na tváři nebo dohnal k slzám. Je to ten nejcenější důkaz, že má celý blog smysl. Jsem za tohle všechno moc vděčná a těším se na další rok plný blogování. Letos bude pro blog zlomový. Cítím to v kostech :).

Tak se mějte krásně a dejte mi do komentářů vědět, co vy na ten nový vzhled vlastně říkáte :).

VašeYou Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!