Nejšťastnější den v roce - Sweet diabetic Day

Nejšťastnější den v roce

"Mám narozeniny. Nejšťastnější den v roce" (Ijáček)

Ten tedy včera rozhodně byl. Má ten oslík pravdu pravdoucí. Na stole se válí plechovky od piva, prázdná flaška od vína stojí osaměle u stolku a na stole je sem tam nějaká ta skvrna od rozlitých panáků. Šmrnc tomuhle zabordelému koutku dodává možná tak malá dárková krabička a pár stužek.

Měla bych se zvednout a jít uklidit asi 4. várku nepořádku. Ale popravdě nechce se mi. Chybí mi psaní, chybí mi můj blog a chybíte mi vy moji čtenáři. Ostatně někteří už určitě nějaký ten pátek netrpělivě vyhlížíte nový post. A ono je furt pusto prázdno (zdravím tetu).

Miluju srpen. Je to můj nejoblíbenější měsíc. Pravděpodobně za to můžou dva fakty. První je, že jsem se 30. srpna narodila a tudíž slavím narozeniny. A ty já miluju!! Narozeniny = překvapení, žejo. Druhým faktem je, že jsem v srpnu potkala svýho chlapa. A světe div se, na svý narozeniny!! To vám bylo ale překvápko tehdá. 

A tak to už 3. rok pojímáme ve "velkým". Slavíme totiž hned dvakrát. Já se včera rozjela a na oslavu vytovřila hned dva dorty. Jeden narozeninový a druhý "výroční". A víte co, asi z toho udělám tradici. Vážně mi chybělo to pobíhání po kuchyni, míchání krémů, adrenalinové rozřezávání piškotů, zdobení a chvíle napětí než přistane první sousto v puse. Pak už přijeli známí a my slavili. Popíjeli jsme, dali jsme si domácí tatarák, připili si na zdraví (a prý na to abychom to dotáhli až k svatbě, haha - zdravím svého muže :) ). Povídali jsme si, smáli se a užívali si navzájem jeden druhého. Samozřejmě se sfoukávaly svíčky a já u toho jančila jako malá. 

Bylo to bájo a já jsem za všechno neskutečně vděčná.

Buďte vděční za maličkosti. Nejsou samozřejmé. Mějte se rádi a říkejte to druhým. Bez těch nejbližších by to totiž nebylo ono. I oni dělají Váš život krásný. 

A jaký měsíc je ten váš nej? Písněte do komentáře, moc ráda Vás skrze ně poznávám. 

Hezký úterní večer, Vaše


Tři roky spolu


Slunečnice jsou moje nejDostala jsem kytičku slunečnic a Ijáčka...můj muž mě už zná!! :)


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Je vidět, že sis to užila :) A dodatečně Ti přeji vše nejlepší k narozeninám a taky ať to číslo tvého věku jednou můžeš připíchnout i na ten výroční dort :))
  Jinak já mám v oblibě období mezi červnem a zářím, protože jsem za poslední roky v těchto měsících posbírala nejvíc hezkých vzpomínek a nezapomenutelných zážitků. Září pravda trochu převyšuje, a to díky narozeninám (počítám, že s přibývajícím věkem to dost možná nebude ale ten top důvod.. :D) a nastupujícímu podzimu. A taky jsem se těšívala do školy - narozdíl od září-nenávidějících spolužáků. No jo, exot. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj,

   děkuju za milý komentář a přání k narozeninám :). Hehe, narozeninové měsíce prostě válejí :)). A nebála bych se, že to časem bude "horší". Ostatně pořád je to jenom číslo, no ne? :)

   Já se do školy taky dycky těšila. Jsem totiž šílenec na různý sešitky, propisky, zvýrazňovače a další papírenský vychytávky. Takže tě chápu ;).

   Krásný večer, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!