"With love..." náramek, kterému nejsou lhostejné osudy druhých - Sweet diabetic Day

"With love..." náramek, kterému nejsou lhostejné osudy druhých

Lidé se mě často ptají, proč investuju ročně nemalou částku na "svého" adoptivního chlapce v Keni. 
Často nechápavě kroutí hlavou, když někomu daruju drobnost jen tak. Třeba toho člověka ani moc neznám.
Lidé se mě nejednou ptali proč chodím s "vozíčkářem". Na očích jim byla vidět "lítost" z toho jak těžký takový život musí být... 

Proč mi není fuk černoušek z afriky, proč chci dělat radost jen tak a proč zrovna tahle životní cesta...

Dává mi to smysl. Věřím, že to co vyšlete, to se k Vám taky jednou vrátí. A ano, zní to jako klišé. Ale já to takhle cítím. Tečka.

Mám ráda dobročinné projekty, za kterými stojí lidé se srdcem na dlani. Lidé, kterým nejsou jedno osudy druhých. Nikdy totiž nevíme, kdy takovouhle duši budeme potřebovat právě my.A právě proto jsem se rozhodla koupit náramek "With love..." od firmy Trollbeads. Koupí tohoto náramku přispějete na organizaci Červený Kříž, která pomáhá po celém světě. Myslí na lidi, kteří neví co to je čistá voda z kohoutku, kteří přišli o střechu nad hlavou, na ty kteří se stali obětí války. Celá částka z prodeje náramku (1 260 Kč) jde na Červený Kříž.
Ano, není to málo. Na druhou stranu každý z nás je schopný tuhle částku, celkem s přehledem (ruku na srdce), utratit za "zbytečnosti". Co si takhle jednou tyhle zbytečnosti odpustit a investovat smysluplně? Radost Vám bude dělat tenhle krasavec na ruce. Kombinace kůže a muránského skla je jedním slovem skvostná.

A jak to máte s pomocí druhým vy? Nestyďte se a směle lupněte komentář.

Krásný nedělní večer, Vaše
You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!