SKØG Urban Hub - Sweet diabetic Day

SKØG Urban HubJak už jste si (možná) stihli přečíst, včera jsem s mužem navštívila Brno. Zcela spontánně a neplánovaně. O to bylo vše lepší a intenzivnější. Článek o tom všem tady.

Z instagramu a od blogerek jsem věděla, že SKØG nás učaruje nejen interiérem, ale i nabídkou domácích limonád. Ty přijdou, zvlášť v letních měsících, vhod. A včerejší den byl nakonec pěkně parný.

SKØG mě opravdu učaroval. Ve dne příjemná kavárnička na posezení a pokec s přáteli, učení na zkoušku nebo třeba četbu knihy. Večer bar plný zajímavých drinků, vybraných rumů a v neposlední řadě exkluzivních míchaných nápojů. Troufám si tvrdit, že tady si vybere opravdu každý.

Po vstupu do kavárny na vás dýchne ta pravá nefalšovaná severská atmosféra (ne že bych někdy navštívila severní země, ale víte jak to myslím :) ). Interiér je jednoduchý. Žádné obrazy, barvy, kudrlinky. Zkrátka jen dřevo a bílé zdi. I přes to působí útulně a příjemně. Nejradši byste tu zůstali na věky. Poslední zajímavostí jsou záchody (ano, čtete správně, záchody!!). Klasické umyvadlo zde nehledejte. Staré dobré necky jsou dominantním prvkem. Ne, nejsem úchyl (i když Maty byl přesvědčen že ano, když jsem si to s foťákem štrádovala do chrámu úlevy, haha) a záchody běžně nefotím. Tohle jsem prostě musela zdokumentovat.

Co se týče nabídky nemějte strach, že by jste nenašli toho svého favorita. Domácí limonády jsou opravdu luxusní záležitostí. Já měla levandulovo-borůvkovou a Maty měl pomerančovo-ibiškovou. Obě byly báječné. Kávomilci si také přijdou na své. Na mlýnku najdete vždy dva druhy kávy z místní pražírny Rusty Nails Coffee Roasters. Pokud rádi něco ostřejšího doporučuju zabrousit do nabídky rumů a nebo si nechat namíchat nějaký ten drink.

Konec povídání, beru vás s sebou
Dejte vědět jak se Vám SKØG líbí.

Krásný páteční večer, Vaše


You Might Also Like

2 komentářů

 1. vypadá to úžasně. Do Brna vůbec nejezdím, tak si tam asi budu muset něco naplánovat, abych mohla navštívit tuhle kavárnu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, děkuju za komentář. Do Brna si určitě udělej výlet. Je tam toho spousta k vidění a tahle kavárna je jen třešnička na dortu :). Dej pak vědět, jak se ti líbilo ;)

   Hezký večer, Jituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!