KAFE JAK LUSK - Sweet diabetic Day

KAFE JAK LUSK

Ahoj všem!

V první řadě bych vám strašně moc chtěla poděkovat za zpětnou vazbu k minulému příspěvku. Strašně moc děkuju. Každý komentář čtu bez ohledu na to jestli je zrovna 5 ráno a já jsem na cestě na vlak, sedím v kavárně nebo doma s hrnkem čaje zabalená v teplé dece. Kdekoliv si je přečtu udělají mi ohromnou radost a neuvěřitelně mě nakopnou. Děkuju, děkuju, děkuju!

Teď už ale pojďme k dnešnímu příspěvku. Kdo mě zná ví, že jsem rozený kavárenský povaleč. Kdyby to šlo bez váhání bych se tím začala živit. Začínám snít o práci (nebo alespoň brigádě) baristky. No fakt! 

V pátek jsem po dlouhém, náročném a psychicky vyčerpávajícím týdnu zabloudila do příjemné kavárničky KAFE JAK LUSK. Už název napovídá, že tady si na kafíčku opravdu pochutnáte. Je doslova jak lusk!Kavárnu najdete naproti tramvajové zastávky Náměstí Hrdinů. Interiér působí velmi stylově a zároveň neotřele. Kavárně dominuje šedá, kterou velmi vkusně doplňuje dřevo. Dřevo v interiéru miluju takže mě tento koncept nadchnul. Prostředí působí útulně, z kavárny vyzařuje teplo domova, štěstí a klid. Aby taky ne, když si tuhle maličkou kavárničku v srdci Olomouce otevřel mladý sympatický pár a splnil si tím svůj velký sen (což jsem se dozvěděla posléze díky instagramu. Hold sociální média vládnou světem, haha). Za mě další plusový bod. Další prvek, který na první pohled upoutá jsou lampy z červených kabelů. Stolíky jsou vyřešeny taky velmi nápaditě - jsou postaveny na tvárnicích. Nikdy bych neřekla, že tvárnice můžou působit tak stylově! 


Obslouží vás jeden sympaťák a jedna sympaťačka. Oba se usmívají od ucha k uchu a svou práci dělají srdcem. Rádi Vám doporučí kávu, popíší Vám její chuť, aby jste vybrali tu pravou. A že je to těžká volba! V nabídce najdete domácí dobrůtky jako acai bowl s domácí granolou, sendvič s pečenou řepou a sýrem nebo různé dezerty dle denní nabídky. Kromě vynikající kávy se můžete těšit na domácí limonády, vybrané čaje a další dobroty. Co Vám budu povídat, KAFE JAK LUSK mě zkrátka učarovalo svou hravostí a nápaditostí. K tomu ta nej káva v Olomouci, jakou jsem zatím ochutnala.

Mějte krásný večer a dejte v komentářích vědět jak se Vám kavárna líbí. Případně hoďte své tipy na Vaše oblíbené kavárny. A vůbec nemusí být olomoucké ;)

Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!