I absolutely love my new hair! - Sweet diabetic Day

I absolutely love my new hair!

Ahoj!

Včera jsem se svou bývalou kolegyní a moc dobrou kamarádkou v jednom vyrazila na naši pravidelnou dámskou jízdu do kadeřnického salonu. Kadeřníka navštěvujeme každé 3 měsíce a povím vám, že pro nás je to takový malý výlet a relax v jednom. Miluju tyhle dny. Jo a nemůžu se jich nabažit.

Kadeřnický salon sídlí v Novém Jičíně, což je asi hodinka cesty z Olomouce. Troufám si tvrdit, že tenhle malý salon je ráj na zemi. No fakt. Interiér je vyladěný do posledního detailu, zařízení je jednoduché ale přitom luxusní a celým salonem proudí uvolňující energie.

Celý salon jsem Vám chtěla včera nafotit, ale bohužel to nakonec neklaplo. Což mě teda dost mrzí. Foťák jsem měla nachystaný, bezpečně uložený a především obložený věcma z kabelky (pořád na něj nemám menší přenosný obal. Ehm, sem ostuda no! Nemáte nějaký tip na elegantní a funkční obal na tyhle přenosy?) Po cestě na autobus mi zavolal kamarád, že by dnes potřeboval foťák půjčit na jednu zakázku ve firmě. Co si budem povídat, bussiness je důležitější a tak jsem se uvolila a foťák předala. Tak příště, jo?

Před samotnou návštěvou salonku jsme ještě s kamrádkou zapluly do italské restaurace na vynikající ranní kafčo a pak už se nechaly opečovávat v tom nejlepším saloně na zemi a těmi nejšikovnějšími ručičkami pod sluncem.

A teď už tolik očekávaný výsledek. S kadeřníkem jsme se trošku rozjeli a nechali se unést jarem. A víte co, já jsem nadšená!! Co na výsledek říkáte?

Dobrou noc, Vaše


You Might Also Like

3 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!