1. blogové narozeniny a jedno narozeninové překvapení - Sweet diabetic Day

1. blogové narozeniny a jedno narozeninové překvapeníKrásný den, moji milí!

Dnes je to přesně rok, co jsem  založila tento blog a napsala svůj první článek. Blog jsem zakládala se záměrem vytvořit foodblog, kde bych inspirovala nejen diabetiky, bořila mýty o tom, že my diabetikové můžeme jíst pouze zeleninu a na sladké dobroty se nesmíme ani podívat.

Postupem času začaly k receptům přibývat i články ze života. Zamyšlení nad tím co mě potkalo, s čím se teď potýkám, kam vyrážíme apod. Dalo by se tedy říct, že se z blogu stal takový lifesteilový blog s příměsí pár receptů. 

Časem jsem zjistila, že mi tento styl vyhovuje mnohem víc a že bych ráda lidi inspirovala a především ukázala, že i s nějakým tím omezením se dá žít naprosto normální a spokojený život. Jestli se mi to daří to posuďte sami. Každopádně vím, že je přede mnou ještě dlooouhá cesta a mám co pilovat.

Během blogování jsem taky, mimo jiné, zjistila, že blog není jen o tom založit jej a občas sem lupnout nějaký ten článek. Je to také o vás, čtenáři moji. O tom, aby jste se sem rádi vraceli, taky o tom, aby jste si v článcích našli to svoje a věděli, že v životě na to nejste sami. Zjistila jsem, že mi čím dál víc záleží na tom, aby měl blog stálé čtenáře. Samozřejmě, že blog nepíšu jen pro to, abych měla tisíce folloverů, ale na druhou stranu o čem by blog byl, kdyby své pravidelné čtenáře neměl? Pak bych si mohla články psát klidně na kus papíru a schovávat je v šuplíku.Blogu k jeho prvním narozeninám tedy přeju spousty spokojených čtenářů jež sem rádi znova a znova zavítají.

No a protože na narozeniny se rozdávají dárky,


mám tu jeden malý dárek pro Vás

Nejnovější knížku z vydavatelství Martinus od známé blogerky Barbory Šťastné Jak jsem sebrala odvahu. Kdo ji nezná šup sem napravit to. Nebudete litovat, to Vám slibuju.A co musíte pro výhru udělat?

  • Sledovat můj blog přes google - klik v pravém sloupci na Připojte se k tomuto webu
  • Napsat krátký komentář o tom, co nejodvážnějšího jste v životě udělali. Pozor, všechny slova musí začínat na jedno písemno, které si sami zvolíte (např. zvolím si písmeno P - Před polednem přijela policie... atd.)
  • Komentář lupněte pod článek nebo mi ho hoďte na e-mail vitus30890@gmail.com
  • Nechat mi na sebe kontakt, klasicky
  • Cení se originalita a vtip ;) 
Vyhrává ten komentář, který nás (rozumějte mě a mého přítele) dostane do kolen. Soutěž trvá do nedělní (24.1.2016.) půlnoci.

Těšíme se na Vaše příběhy. Hodně štěstí!

VašeP.S.: doufám, že Vás bude co nejvíc. Mám ze soutěže ohromnou radost :)

You Might Also Like

2 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!