Zdravá pleť = krásná pleť aneb moje každodenní péče - Sweet diabetic Day

Zdravá pleť = krásná pleť aneb moje každodenní péčeKrásný den všem!

Rubrika Beauty se tu už nějaký ten pátek vystavuje, avšak i přes to stále zeje prázdnotou. Myslím, že nastal čas to změnit a začít ji pomaloučku, polehoučku plnit. Víte, chtěla jsem už dávno,ale někdy zkrátka potřebuju nakopnout. A to pořádně. Tímto děkuji všem účastníkům giveaway, bez Vás bych se k tomu odhodlávala asi ještě hodně dlouho :).

Na úvod bych ráda podotkla, že nejsem žádný kosmetický profík. Kdo čeká odborné recenze, rozbory krémů a nevím co ještě, na rovinu vám říkám JSTE NA ŠPATNÉ ADRESE.

Nepoužívám žádné drahé značky, můj kosmetický kufřík nepřetéká několika krémy, séry proti vráskám a dalšími nezbytnými serepetičkami. Do kosmetiky nevrážím tisíce, spokojím se s pár základními výrobky za rozumnou cenu. Zkrátka a dobře k péči o mou pleť mi stačí opravdu málo. Tím ale nechci říct, že je má pleť nenáročná. Právě naopak.

Protože péče o pleť je základ bude dnešní článek o přípravcích, kterými pečuji o svou pleť já.

Při každodenní péči o pleť používám, světe div se, pouze 4 přípravky - vodu pro odličování očí a jeho okolí, pleťové mléko a vodu a pak krém na obličej, který
mám sestaven přímo na svou náročnou pusinku. No není to super?

ODLIČOVACÍ VODA NA OČI S CHRPOU

Tenhle produkt je pro mé kukadla základ. Bez něj nedám ani ránu. Jo a je jediný, který nekupuju u své kosmetičky. Pořídíte jej v Yves Rocher a řeknu Vám, nic lepšího na oči a oční okolí neznám. S řasenkou a stínem na obočí si poradí raz dva. Co je nejvíc super, že po odlíčení s tímhle produktem mě nepálí a nepne citlivá pokožka kolem očí.


PLEŤOVÉ MLÉKO A PLEŤOVÁ VODA

Moje pleť je na péči opravdu náročná a vybíravá. Mám ji hodně citlivou a k tomu se mi hodně vysušuje. S přípravky, které jsou dostupné na pultech drogerií se nespokojím. Čištění si pořizuju u své kosmetičky. Tahle čistící řada je ve své obyčejnosti naprosto dokonalá. O to víc mě mrzí, že už končí a nahrazuje ji nová řada. Přiznávám, že jsem nahraná. Co budu používat dál je ve hvězdách. Pokud máte nějaký tip budu ráda za doporučení v komentářích.Začínám vždy pleťovým mlékem. Je krásně hutné, ale nijak zvlášť nemastí, což mi vyhovuje. Make-up a nečistoty stáhne dolů jako nic.

Pleťová voda je krásně lehká a do tváře se perfektně vpíjí. Tím ji dokonale dočistí od všech nečistot. Jediná věc, kterou bych jí vytkla je parfemace. Předchozí lahvička byla bez parfemace a musím říct, že to bylo o kapku lepší.


PLEŤOVÝ KRÉM ,,NA MÍRU,,

No a na závěr nanesu na obličej krém, který mi míchá má úžasná kosmetička přímo na míru. Na zimu hutnější a výživnější, aby se mi pleť tolik nevysušovala, na léto zase jemnější a lehce vstřebatelnější. Je to malý zázrak a dokonalost v jednom. Lepší krém nenajdete. No fakt.


Krém si nanáším každé ráno a večer. Ráno jej nanesu vždy v tenčí vrstvě, aby se rychleji vstřebal. Na noc zase trošku ,,přitlačím,, a plácnu si tam krému více, aby byla pleť krásně vyživená a nevysušovala se mi.

Krém má konzistenci přesně takovou jakou si sami zvolíte a jaká vám vyhovuje. Máte rádi hutnější, prosím. Chcete ho více mastný, není problém. Nebo naopak máte raději lehčí krém, který pleť sice promastí, ale zároveň se nelesknete jak vánoční koule na stromečku? Bez obav!


Pokud jsem Vás navnadila na tyhle produkty seženete je v kosmetickém saloně Daisy. Paní Dana Wrzecká sídlí ve Šternberku, takže tip je spíše pro Olomoučáky a blízké okolí.A jaká je Vaše skin routine? Budu ráda, když se podělíte v komentářích. Předem za všechny moc děkuju!

Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!