Milý Ježíšku,... - Sweet diabetic Day

Milý Ježíšku,...

Co bych si přála letos k vánocům se mě ptalo už několik lidí. Jako každý rok si průběžně píšu seznam věcí, které by mi udělaly radost nebo které by se nám hodily do bytu. Stejně tak si každý rok kladu otázku, jak zabránit tomu, aby se mi jeden dárek nesešel vícekrát. Všichni z rodiny dostanu jeden a tentýž seznam věcí. Bohužel, už je nenapadne se domluvit, kdo koupí tohle a kdo zase támhleto. Letos jsem na to šla jinak, poučena každoroční opakující se situací.

Seznamům zůstávám věrná. Jsem totiž osoba milující seznamy, ale to už asi víte ne? Tak nějak mi pomáhají udržet si ve svém životě řád. Se seznamem se taky mnohem líp plní sny a v neposlední řadě máte dokonalý přehled o tom, co už je splněno a co nikoliv. Tentokrát jsem vsadila na seznam z webu DEJMIDAREK.CZ. Nejen, že si můžete vytvořit přehledný seznam s obrázky a odkazy na web, kde danou věc dotyčný sežene, ale web se postará i o to, že už žádný dárek pod stromečkem nenajdete dvakrát. Super, no ne?

Já jsem neváhala, svůj načmáraný seznam hodila do elektronické podoby a pustila do světa. A když už jsem si s ním tak hrála, přináším malou předvánoční inspiraci. 


První věc, po které mé srdce touží, už nějaký ten pátek, je tahle líbající miska. Jakožto správný kašičkový maniak mám slabost pro mističky, které vám vykouzlí při snídani úsměv na rtech.

Keep Cup je další musthave. Na zimní cesty do práce je jako dělaný. Bohužel jsem ten svůj nedávno vytratila, právě cestou do práce. Co vám budu povídat, každé ráno se mi po něm stýská. A tak prosím ježíška o nový, aby ty zimní rána byla o něco teplejší.

Další věc, o které už delší dobu uvažuju. Pitný režim je potřeba dodržovat a tahle stylová lahev...absolutely love!


Kdo mě zná, ví že vaření a pečení je moje vášeň a můj velký koníček. Tahle zástěrka je jednoduše dokonalá! Nu a proč nebýt šik i v kuchyni při kouzlení s jídlem?


Láska na první ovonění... Ten zkrátka musím mít. Ježíšku, prosím :)


Období migrén se mi zase vrátilo. Tenhle polštář z ovčí vlny s migrénou zatočí a navíc zahřeje.


Sousedům neustále kradu hřejícího plyšáka. Už mě vytáhl ze zánětu dutin i průdušek...Jo a na bolavá záda taky není k zahození

V novém bydlíme sice od června nicméně závěsy v obýváku nám stále chybí. Tyhle jsou veselý, barevně se nám hodí a místnost navíc příjemně zútulní


Když už jsem u toho obýváku, tenhle polštář by nám taky rozzářil a zútulnil prostor...šup s ním na seznam


Tenhle pro spánek jako v nebi


Světýlka Cable&Cotton si umím představit v ložnici pro dokreslení atmosféry. Miluju kombinaci několika tlumených světel, které dodají interiéru šmrnc


Teploučké domácí kalhoty jsou nutností


Norskému stylu poslední dobou naprosto podléhám...


Co dojíždím do práce zjistila jsem, že mám akutní nedostatek svetrů a to hlavně těch teplých. Tahle je z teploučkého microfleecu, příjemná a pohodlná.

Na celý můj seznam přání se můžete podívat TADY. Co Vy a dárky? Máte rádi překvapení, nebo raději rodině řeknete co koupit? 

Mějte krásnou neděli! VašeYou Might Also Like

1 komentářů

  1. Hezký seznam :) Dokonce se na pár věcech shodujeme :-) Na misce a zástěře.. :-) Keep cup už mám a upřímně, raději mám kvalitní termohrnek, který neteče... Keep cup je sice pěkná záležitost, ale přijde mi, že je okolo něj trošku zbytečný humbuk :-) .. A tenhle parfémek od Versace mám v tom tmavém skle - Diamond crystal noir .. má skvělou výdrž a hodně specifickou vůni.. Trochu mi připadá, že jsem jediná, komu voní, ale jsem moc spokojená! Když trošku vyčichne, je to paráda :-) A řetěz se svítícíma kuličkama si chci vyrábět :3

    Skills of Art

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!