Dvojitá porce week in picture, toulky Prahou, kouzlo halloweenu, zahájení punčové sezony a další podzimní radosti - Sweet diabetic Day

Dvojitá porce week in picture, toulky Prahou, kouzlo halloweenu, zahájení punčové sezony a další podzimní radosti

Krásný večer, moji milí,

máme tu pondělní večer což znamená pravidelnou (skoro) dávku week in picture. Tentokrát dvojitou. Uplynulé dva týdny byly našlapané událostmi a byla by škoda nesdílet s Vámi tyto prožité chvíle - čtyřdenní toulky Prahou, spousta dobrého jídla, olomoucké parky zahalené do padajícího listí, víkendová návštěva mé sestřenice, vědecký večer s duchy v patách.

Jsou tu se mnou ale i ty horší chvíle, které hledáčkem foťáku zachytit nejdou. Už nějaký ten pátek mám hodně emotivní období. Pozitivní náladu čerpám právě z těch mála společných chvil, které s těmi nejbližšími zvládnu vyšetřit. Přiznávám, že do úsměvu se musím teď hodně nutit a pozitivní myšlení je mi na hony vzdáleno. To co dělám mi nedává smysl, práce, ve které trávím většinu dne mě nenaplňuje a tak nějak nic do sebe nezapadá. Lámu si hlavu otázkou 


co mi tím ten vesmír chce, sakra, říct? 

Nevím to a v myšlenkách mám totální chaos. Potřebovala bych si o tom všem popovídat. Nevím ale s kým a hlavně jak. Jo, hold i tohle je život. Všechno není jen růžový a obalený cukrovou vatou. Ale o tom až jindy...


Předminulý týden 

Užívala jsem si 4 dny v Praze, kde jsem se intenzivně školila. Navštívila jsem naprosto luxusní burger bistro. To vám povím, burger s kozím sýrem, sušenými rajčaty, rucolou a fíkovým dipem byl naprosto dokonalý. Během pouhých čtyř dní jsem si vytvořila solidní závislost na Paulovi. Jako mávnutím kouzelného proutku se ocitáte v jiném světě. Ach, chci ho i v Olomouci. Nutností byl nálet na Lush a The body shop. Podrobnosti o těchto ,,nezbytnostech,, v dalších článcích ;) A po příjezdu domů mě čekal ten nejvzácnější dopis od mého dítka z Afriky. Jednou se za ním podívám, na mou duši!
Víkend jsem trávila po boku svého drahého a našich přátel, při sklence dobrého vína a, bohužel, (ne)dobrého jídla. Tenhle výběr se fakt nezdařil a jedna vyhlášená olomoucká restaurace opravdu šlápla vedle. Nedělní kafíčko a procházka padajícím listím vše dotáhla do dokonalosti.
Uplynulý týden

Částečně v práci, jeden den na skvělé stáži v zařízení zaměřujícího se na náhradní rodinnou péči, taky jsem obíhala město s všemožnými lejstry (ach ta byrokracie), při té příležitosti se nezapoměla stavit v mé oblíbené olomoucké kavárně na dokonalý cappucino s medem a skořicí, ve středu jsme si užívali rodinné návštěvy a víkend strávila po boku mého muže a mé sestřenice. Náramně jsme si to užili. Halloween, sobotní vaření a pečení,filmový večer, zahájení punčové sezony, naši zkrášlovací hodinku, kdy jsme si každá vybírala lak na nehty tak 15 minut (zdravím teto :) ). Co vám budu povídat, bylo to bájo.

Na závěr bych chtěla poděkovat každému z Vás, který mě a můj blog podporuje a čte. Díky Vám to má všechno smysl a moc si toho vážím.

Mějte krásný a úspěšný týden. Kiss, Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!