WEEK(END) IN PICTURE - Sweet diabetic Day

WEEK(END) IN PICTURE

Ahoj!

Máme tu pondělní podvečer a tak je nejvyšší čas postnout článek na téma Week in picture. Však už bylo načase.

Můj původní záměr s těmito články byl jiný. Troufám si tvrdit, že hodně naivní. Chtěla jsem je na blog dávat každý týden. Pravidelně. Člověk míní, život mění, říká jedno staré dobré české pořekadlo. Netrvalo to totiž dlouho a zjistila jsem, že se mi toho zajímavého přes týden zas až tolik nestane. Řekněme si upřímně, že když trávíte v práci, i s cestováním, 12 hodin není až tak, co fotit. Natož aby z toho pak vznikl nadupaný článek o mém uplynulém týdnu. Holka, ty se nikdy nepoučíš!

Tento týden, potažmo víkend, byl však opravdu nadupaný a tak bylo co fotit. Jak zpívají Chinaski ve své známé písni. Byl pátek, měli jsme toho dost a tak jsme vzali kramle a vyrazili...V mé rodné vesnici se konaly hody, což znamenalo spousta muziky, dobrého vína (a burčáku!), místních ,,šohajů´´, zpěvu a dobré nálady. Hold nám (především mně) v žilách proudí moravská krev... a to už samo o sobě mluví za vše, haha.

Hodové oslavy jsme proložili ještě výletem do lednicko-valtického areálu. Ostatně odtud mám nejvíc a vlastně jediné fotky. Jsem ostuda. Můj prastarý foťák jsem totiž zapoměla doma a tak jsem si musela vystačit s tím mobilním. No a na hodové zábavě jsem nějak fotit nestíhala. Vinu na tom nese právě to víno, muzika a můj ,,šohaj,, se kterým jsme protančili střevíce :)Připomínám, že v průběhu týdne mi dorazily tyhle dva voňavé skvosty. Jsou přímo k nakousnutí. A o jeden z nich si můžete tady zasoutěžit. Tak šup, tam zkusit štěstí.
Byl báááájo víkend. Takový ten moravský. A já si zas uvědomila jak tu jižní Moravu miluju a jak mě vždycky dostane do kolen.

Krásný týden Vám přeji! Vaše


You Might Also Like

2 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Nelo,

   děkuju moc. Jsem ráda, že se fotky líbí i přes to že jsou foceny pouze foťákem z mobilu :). Snad už brzo klapne můj vysněný :)

   Hezký večer, Vituš

   Vymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!