WEEK IN PICTURE: Týden na fotky bohatý - Sweet diabetic Day

WEEK IN PICTURE: Týden na fotky bohatý

Ahoj!

Máme tu neděli a spolu s ní Vámi očekávaný, skoro pravidelný, report uplynulého týdne. Tento týden byl na fotky obzvlášť bohatý, což u mě není až tak obvyklé. Přece jen, když každý den trávíte 12 hodin v zaměstnání (počítáno i s cestou) není hold každý týden na tolik zajímavý, aby si zasloužil samotný post. Až přijde den, kdy budu navštěvovat samé zajímavé místa, workshopy, setkávat se se zajímavými lidmi, tak pak bude tento post aspirovat na román, haha.

Vezmu to pěkně popořádku:


V práci jsme ve středu měli den otevřených dveří. Jsem holka ukecaná, kdo mě zná tak ví :). Ale tohle byl nářez. Zhruba od půl 10 do 14 hod. jsem mluvila a mluvila a mluvila. Bez přestávky. Hrnula se jedna skupina za druhou. Tak je to zajímalo, cože vlastně v tom denním centru s uživateli provádíme. Uživatelé měli ten den na programu pečení. Zkoušeli tyhle božské ořechové sušenky. Byla jsem v nebi. Spořádala jsem jich tak 15. Tomu se říká diabetická strava, haha. Tak pšššt, :D
Pracovní snídaně šampionů. Mimochodem, ty fíky byly úžasný...aaach...


V týdnu jsem si urvala 10 minut a udělala nálet na drogerii. Nedávno jsem udělala čistku laků, a tak jsem potřebovala doplnit zásoby. Tenhle odstín je momentálně in love <3 Pátek patřil oslavě narozenin ve velkém stylu. Kamarád měl narozeniny. A tak jsme se hodili do gala, vyrazili do naší oblíbené restaurace Kamel club a dali rundu našeho oblíbeného pití - Jack Daniel´s, nikoliv Tennessee honey, ale novinku Fire. 


Během víkendu jsem postla na blog článek o mém životním příběhu a hodila vám tip na skvělou norskou blogerku, kterou už nějaký ten pátek čtu. Soutěž už sice skončila, ale třeba by vás tenhle blog mohl taky zaujmout ;)Sobotní ráno jsme věnovali, jako již tradičně, dlouhé pohodové snídani s plyšovým sobem (oblíbená hračka našeho psa) a naším čtyřnohým aktivistou. Po opravdu dlouhé době patřil víkend vaření (ne že bych nevařila každý víkend:) ) spolu s vytvářením fotoreceptu - pikantní krůtí plátky s chilli. Během týdne ho očekávejte na blogu ;)Dáš si taky? :)


Přítel potřeboval zimní bundu. Já jsem objevila tuhle boží čepici se strašidlem. Byla dětská. Bylo v ní teplo a mě se stráááášně líbila :D
Se zimní bundou jsem odešla i já a po cestě domů jsme nemohli vynechat návštěvu Botique Grumána, kde jsme si koupili několik výtečných sýrů k vínu.Připomínám, že dnes máte poslední možnost zkusit své štěstí v giveaway, která je přímo k nakousnutí. Šup sem!No a dnes se nám opravdu nechtělo vstávat. 

Doufám, že jste si uplynulý týden užili minimálně stejně dobře jako já. 

Krásnou neděli, Vaše
P.S.: Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že bych vytvořila rubriku, kde by jste se dočetli hodnocení restaurací v Olomouci a okolí, které jsme navštívili. A které máme rádi. Chcete? :)

You Might Also Like

2 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!