TA, CO ZA VŠÍM STOJÍ - Sweet diabetic Day

TA, CO ZA VŠÍM STOJÍ

 Jmenuji se Jitka a 30. srpna to bylo již 25 let, co mám tu možnost být součástí tohoto krásného světa a žít svůj příběh. Ve svých 3 letech jsem prožívala bouřlivé období dohadů a střídavé péče u rodičů, rozváděli se. Krátce poté mi bylo diagnostikováno onemocnění Diabetes mellitus I. typu (cukrovka), se kterou jsem roky ,,bojovala,, a snažila se ji ze všech sil porazit.

   Nevyšlo to a já jsem za to ráda, protože právě tato životní událost mě přivedla ke zjištění, že když s věcmi nebudeme bojovat, ale přijmeme je tak jak leží a běží budeme mnohem šťastnější. Díky své sladké kámošce se tak učím spoustě nových věcí - miluju vaření a pečení a tak jsem nucena kouzlit v kuchyni a upravovat všechny známé i neznámé dobroty s pomocí přírodního sladidla rostlinky stévie. Moc mě to baví a možná si díky tomu jednou splním svůj sen.

   V současné době, mimo své zaměstnání, vykonávám dobrovolnou práci koordinátorky adopcí na dálku přes centrum Centrum narovinu, kterou miluju a neskutečně mě naplňuje. Měla jsem to úžasné štěstí a poznala toho nejúžasnějšího muže, se kterým už dva roky sdílím svůj život a jsem s ním neskutečně šťastná. Miluju ho od hlavy až k patě a  díky jeho optimistickému pohledu na svět se společně každým dnem utvrzujeme v tom, že hranice jsou opravdu jen v našich hlavách bez ohledu na to, zda jste vytrvalostní běžec, nebo máte čtyři kola navíc.

S mým kapitánem <3

   Jsem zkrátka obyčejná holka, která od malička tíhne k psaní, mám ráda společnost, dobré jídlo a na životě mám nejraději situace, které jsou pro mě takovou výzvou až se mi z té představy podlamují kolena.  

Pokud máte otázky, máte zájem o spolupráci nebo Vás cokoliv zajímá, budu ráda, když mi napíšete na: vitus30890@gmail.com

Najdete mě také na sociálních sítích:
Facebook
Instagram - @vituslife

You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!