Kosmetiku k nakousnutí získává.... - Sweet diabetic Day

Kosmetiku k nakousnutí získává....

Krásné pondělí všem.

Včerejším dnem skončila giveaway o kosmetiku Naturalium, konkrétně o jejich mangové tělové mléko.  A tak je mou milou povinností vyhlásit vítěze této soutěže. 

Ještě než se do toho pustím, ráda bych touto cestou poděkovala všem svým čtenářům, kteří se do soutěže zapojili. Jsem moc ráda, že byl o tuto drobnost takový zájem. 

Vítěze nebylo jednoduché vybrat. Lámala jsem si nad tím hlavu celou dnešní pracovní schůzku. Přestože jste se v podstatě všichni shodli na tom, že by jste tu rádi vídali beauty koutek a k tomu možná sem tam nějaký ten recept, každý tomu dal trošku jiný rozměr. Některé Vaše nápady už mám delší dobu v hlavě (viz prázdnotou zející rubrika Beauty), nicméně na blogu chybí (tímto děkuji za pošťouchnutí :) ), jiné nápady jsou pro mě zase výzvou.

Kdyby to šlo odměním Vás všechny. Fakt. Bohužel výhra je jen jedna. A tak jsem to nechala osudu a konečné rozhodnutí nechala na generátoru náhodných čísel.

Gratuluji Terce Volfové k výhře! Vy ostatní nezoufejte. Brzy přijdu s další giveaway o nějakou pěknou cenu/ceny. 

Vítězku prosím o zaslání údajů, kam cenu poslat na e-mail: vitus30890@gmail.com.

Na závěr bych ráda dodala, že se pokusím obsáhnout co nejvíce tipů, které jsem díky soutěži posbírala. Co se týče tématických haulů, to je opravdu velká výzva. Ale ty já ráda :). Takže možná časem, až bude dostatečná technika a k tomu dostatek kuráže , se můžete těšit i na tyto záležitosti. 

Mějte krásný večer, Vaše
You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!