FIRST WEEK IN PICTURES - Sweet diabetic Day

FIRST WEEK IN PICTURESUž delší dobu si pohrávám s myšlenkou pravidelných článků na téma Week in pictures. Tedy krátké shrnutí prožitého týdne. 

Jak už někteří z Vás ví, byla jsem 4 dny pracovně mimo domov. S uživateli našich služeb jsme vyrazili na každoroční pobyt. Tentokrát objevovat krásy Moravského krasu. Za ty 4 dny jsme toho stihli opravdu hodně. Navštívili jsme spoustu míst, ušli mnoho kilometrů, někteří posunuli své hranice zas o kus dál a domů jsme se vraceli unavení ale plní zážitků. 

A právě pro tolik zážitků cítím, že dnes je ta správná chvíle pro první článek na téma Week in pictures. I když zcela upřímně přiznávám, že těch fotek tentokrát tolik nebude. Ono když pracujete, ,,hlídáte,, a jste nonstop k dispozici skupině 10 uživatelů nemáte vcelku prostor na focení. V neděli 30. srpna jsem oslavila narozeniny. K narozeninám patří překvapení, která miluji. A tak se stalo, že jsem byla po víkendu v práci překvapena touto krásnou kytičkou právě k mým narozeninám. Radost byla dvojitá. Kdo mě zná ví, že překvapení a květiny jsou věci, které zbožňuji!


V úterý jsme zakotvili v krásné vesnici s trochu jedovatým názvem - Jedovnice. Bydleli jsme v chalupě blízko rybníku, lesů a místního kempu. Oáza klidu by to byla za předpokladu, že by jste nemuseli být nonstop k dispozici skupině uživatelů.


V úterý jsme navštívili Moravský kras. Stihli jsme toho opravdu hodně. Propast Macochu shora i z můstku, pěší turistiku místní krajinou, extra krátkou jízdu extra předraženou lanovkou, dech beroucí Kateřinské jeskyně, její úchvatnou akustiku. Zažili jsme i zklamání z uzavřených punkevních jeskyní a museli jsme čelit opravdu velkému naštvání našich uživatelů, kteří nám jej dali dostatečně najevo...


Ve čtvrtek jsme toho stihli opravdu hodně. Navštívili jsme vesničku Křtiny. Poznali jsme její historii, poslechli si originální zvonkohru a nechali se unášet úchvatnou architekturou Santiniho kostela. Ta mě nikdy nepřestane bavit.

Odpoledne jsme navštívili větrný mlýn v Rudici. Část naší výpravy se pak vydala objevovat místní skály. Vyšlápli až k Rudickému propadání, které bylo úžasné. A pěší turistikou došli z Rudice až k naší chalupě. Uff, mákli jsme si, chvílemi to byl s našimi uživateli adrenalin. Ale, co by jsme pro ty zážitky neudělali...


Páteční večer patřil odpočinku ve společnosti mého přítele se sklenkou vína, výborných sýrů (ano, můj muž mě zná jako své boty :) ) a nesměl chybět film... Home sweet home je v tomto případě naprosto výstižný.

   
Víkend patří relaxaci, canisterapii s mým čtyřnohým kamarádem Brunem a trávení společného času s těmi nejbližšími. Mimochodem mazlení s Brůňou mě neuvěřitelně dobíjí. Máte to se svým psím kamarádem taky tak?

Chcete další články na toto téma? Těším se na Vaše komentáře. Mám je moc ráda...

Krásnou neděli, Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!