Protože sny se plní! - Sweet diabetic Day

Protože sny se plní!

Minulou středu jsem si vzala dovolenku, opět uprostřed týdne, protože taková je přeci nejlepší o čemž si můžete přečíst tady a vyrazila do Prahy. Měla jsem tam hned několik věcí, které jsem potřebovala vyřídit a místa, která jsem chtěla navštívit. Především mi ale cesta do našeho krásného hlavního města pomohla k pomyslné ,,fajfce,, u další položky na mém seznamu přání.Den tak utekl jako voda a já stěží stihla navštívit svá oblíbená místa v Praze. Pár jsem jich ale stihla a zbytek třeba zase někdy příště. O důvod víc brzy se do Prahy vrátit.


Hlavním cílem tohoto výletu však bylo dokončení potřebného školení, díky kterému jsem se oficiálně stala koordinátorkou adopcí na dálku v organizaci Centrum narovinu. Pro mě je to především splnění dalšího osobního cíle, který jsem už dlouhou dobu měla na svém seznamu přání a také práci, která mě naplňuje, byť je dobrovolná.


Koordinátorem mé sny však nekončí. Dalším velkým snem je samotná Afrika. A já věřím, že až přijde ten správný čas tak se splní. Protože jak říká můj oblíbený citát ,,Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil.´´

A co Vaše sny?

Krásný letní večer. Vaše


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!