SERVING NEWS: Jeden život nestačí - Sweet diabetic Day

SERVING NEWS: Jeden život nestačí

Do pokoje se pomalu prodírají první ranní sluneční paprsky a lehce mě šimrají v obličeji. Miluju, taková rána. Jsou to pro mě vzácné chvíle. Jednak pro to, že takových rán v posledních dnech moc nebylo, druhým důvodem je, pro mě, vzácnost tohoto okamžiku, vzhledem k tomu, že běžně v pátek vstávám v 5 ráno a upaluju do práce (ano, např. v tomhle tkví síla neschopenky). Poslední důvod je ten, že i když nastanou dva výše zmíněné body, většinou sluneční paprsky nedosáhnou až do našeho ,,ložnicového koutku,, v našem malém bytě. 

Těmhle dnům by měl brzy zazvonit zvonec a jedné životní etapy být konec...Dnešní den byl totiž ve znamení dalšího pomyslného mezníku v mém (našem) životě. Lepší den jsme si na to ani vybrat nemohli, nemyslíte?

Na místo přijíždíme s menším zpožděním, vystoupáme do 4 patra, kde už nás čeká pán a vybavujeme poslední formality, bez  kterých se to neobejde. Po necelé hodince papírování a nezbytné kontroly, zda je vše bez chybičky, slavnostně přebíráme klíče, přesněji pořádný svazek klíčů!, od ,,našeho,, nového bytu. Prostornějšího, světlejšího s velkým balkonem...

,,A jste doma´´ slyším pronášet správce bytů...Co vám budu povídat, radost byla veliká a protože bylo nádherné teplé počasí a navíc jsme museli využít toho, že mi byla konečně ukončena neschopenka, vydáváme se do centra malebné Olomouce. Usadíme se na zahrádce jedné restaurace, kterou jsme chtěli vyzkoušet už dlouho, a užíváme si společných chvil u vynikající domácí limonády...
Právě v takových chvílích si vždycky uvědomím, jak je vzácné a důležité mít vedle sebe někoho s kým můžete všechny ty radosti všedních dní sdílet.

Mějte krásný den, Vaše
You Might Also Like

1 komentářů

  1. Není nic lepšího než bydlet ve svém. Takový klid a pohoda se těžce hledá někde jinde :) gratuluji k novému bydlení a přeji hodně štěstí, radosti a lásky v novém bytě ;)

    OdpovědětVymazat

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!