Změna je život aneb konec prázdninám v blogování - Sweet diabetic Day

Změna je život aneb konec prázdninám v blogování

Po dlouhé pauze, dá-li se takto období, kdy jsem na blog ani nesáhla, nazvat, se opět vracím. Velmi ráda bych ještě dodala, že se vracím v plné síle, ale prozatím si netroufám toto tvrzení prezentovat, přece jen mě čeká ještě spousta povinností. Každopádně ti z Vás, kteří si mysleli, že má vášeň pro blogování skončila stejně rychle jako u mě započala, je na velkém omylu.

Jsem si vědomá dlouhé pauzy, která tento blog potkala, nicméně důvodů, proč se tak stalo je hned několik. Hlavním důvodem je ten, že od konce února nastalo obrovské období změn, které se táhnou doteď a i nadále mě budou ještě nějakou tu chvíli provázet. Změny to byly a jsou příjemné, ale i s těmito změnami přichází nová nálož povinností. Když k tomu přičtu neustále přetrvávající povinnosti, kterými bylo úspěšné uzavření letního semestru, odevzdání diplomové práce a přihlášení ke státnicím v termínu, což byl mimochodem nadlidský výkon, a aktuálně učení na státnice, myslím, že výsledek mých činností se přímo nabízí. Časová tíseň spojená s neustálým posunováním koníčků a dalších příjemných věcí, na které prostě nezbýval čas. A tak se blog zařadil do škatulky zítra, o víkendu, až dopíšu diplomku, až ji odevzdám, až se zaběhnu v nové práci, a tak dále.

A co že jsou vlastně ty velké změny o kterých tu celou dobu mluvím? Dočtete se, samozřejmě, i o plánech s blogem. Čtěte dál.

Nová práce
Ano, i já jsem po 3 letech u jednoho zaměstnavatele zakusila, co to je vstávat a chodit někam s nechutí, počítat minuty do konce pracovní doby a jen tak přežívat. Nehodlala jsem tak pokračovat dál. Mou noční můrou byl otrávený výraz v kombinaci s podrážděnou náladou, kterou jistě všichni důvěrně známe od vyhořelých úřednic na úřadech.A tak jsem se hodlala řídit citátem, že když se člověku něco nelíbí ať to změní. A tak jsem to změnila. Sice mi osud opět ukázal, že se mnou měl, a nejspíš stále má, jiné plány, než jsem si já malovala, ale i tak, příval endorfinů štěstí byl pro mě pohon kupředu. A opět jsem si potvrdila to, že osud sám nejlíp ví, kde budete spokojení a co vás posune.
Nová práce, nový začátek... Nové povinnosti však na sebe nenechaly dlouho čekat. Nutnost dojíždění a časného vstávání v kombinaci s plněním povinností do školy s sebou přinesl večerní únavu a tak jsem se dostala do stavu, kdy jsem příjemné věci posouvala stále dál. Až...
Každopádně práce  mě baví, jsem tam spokojená a ani každodenní dojíždění a časné vstávání mě neubíjí, ale spíš naopak dobíjí, což je úžasný pocit a ještě lepší zjištění.

Dopsání diplomové práce a její odevzdání
Ufff, alespoň částečně si můžu oddechnout. Diplomová práce je odevzdána a čeká na posudek. A já čekám na státnice.

Státní závěrečné zkoušky
Jedna z těch méně příjemných změn. Úspěšný výsledek však bude velkou změnou a životním milníkem, na který se těším čím dál víc. Státnice se kvapem blíží a už za měsíc mě čeká úspěšně složit zbývající dva předměty a obhájit si svou diplomovou práci. Vzhledem k pracovním povinnostem jsem se začala pomalu učit a tak mi večery zabírá rychlý úklid spolu s vařením na další den a posléze učení. A tak je to každý den. Vstát - šup do práce - honem z práce - uvařit, uklidit - učit se - a místo spát je výstižnější, odpadnout.Nové bydlení
Nejčerstvější novinka a změna. Na jednu stranu se mi do ní chce úplně nejmíň, na druhou stranu se na ni strašně těším. Větší byt, nová lokalita, noví lidé... A to všechno se svou drahou polovičkou a čtyřnohým kamarádem.

Upřímně, už jsem z těch změn docela unavená. Ale každá změna přináší něco nového a je třeba jít dál. A já se na novou životní etapu docela těším....A co změny přinesou Vám? S blogem mám velké plány. Osobně bych chtěla nějakým způsobem refreshovat design stránky, taky si už dlouhou dobu pohrávám s myšlenkou první giveaway a v hlavě mám schováno spoustu nápadů na články. Cílem je, aby byl blog oblíbený, čtivý a měli jste jej rádi.

Tím se přímo nabízí místo právě pro vás, čtenáře. Napiště mi do komentářů, co by jste tu rádi četli, co by jste na blogu vylepšili, co přidali, co naopak vyhodili. A v neposlední řadě o co by jste si rádi zasoutěžili? Vaše komentáře mě nabíjí pozitivní energií a hlavně fůrou inspirace. Tak šup do toho!Krásný první máj, Vaše

You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!