Léčivá síla konopí - Sweet diabetic Day

Léčivá síla konopí

Každý diabetik asi zná ten věčný boj se zatvrdlými a bolavými polštářky prstů v důsledku častého měření glykémie, modřin od vpichů z kanyl inzulínové pumpy nebo inzulínových per, pomalu se hojící  místa od častého měnění kanyl a někdy, bohužel, i menšího zánětu v důsledku špatně zavedené kanyly inzulínové pumpy. Jsou to ty nepříjemné součásti diabetického života, které musíme vydržet a nějak se s nimi poprat.

Roky jsem hledala ten správný přípravek, který by mé namáhané pokožce všemi těmi injekcemi a častým měřením přinesl požadovanou úlevu a pomohl jí ve správné a hlavně rychlé regeneraci. Ne nadarmo se říká, že kdo hledá, ten najde. V následujícím článku přináším krátký článek o mastičce, která se zařadila do arsenálu pomůcek, bez kterých nemůže diabetik vystrčit nos z domu. Snad vám vytrhne trn z paty jako mně.

Převzato z http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/280023/jak-poznate-ze-mate-cukrovku-treba-i-castym-mocenim.html
Vyzkoušela jsem velkou spoustu mastiček a krémů, které slibovaly zázraky téměř na počkání. Byly to produkty z lékárny, přírodní, bylinkové, ale žádný nepřinesl ten očekávaný výsledek a to ulevit namáhané pokožce, hlavně v místě vpichů a zatvrdlým a bolavým bříškům prstů.

Před několika měsíci jsem od známého dostala homemade konopnou mastičku. To, že byla homemade jsem v té době ještě netušila. A tak jsem ji začala se zájmem testovat a mzala jsem a mazala a zase mazala. Po množství výrobků které jsem otestovala jsem nečekala žádnou hitparádu. Ale světe div se, kůže se začala hojit rychlostí blesku. Vpichy od kanyl mizely do dvou dnů. Necitlivé a bolavé bříška prstů se začaly rychleji hojit a nebyly už tak necitlivé jako před objevením tohoto malého zázraku.
Byla jsem z toho naprosto nadšená, konečně jsem narazila na mastičku, která si poradila i se zahnisaným vpichem od kanyly a to do 3 dnů. A tak jsem se začala pídit po jejím původu. Zjistila jsem, že se jedná o mastičku z konopí a když říkám z konopí tak tím myslím opravdu konopí, žádné technické konopí, se kterým se setkáte v prodejnách typu zdravotéka, přírodní kosmetika, lékarny, atd. Zkrátka kvalitní domácí konopná mast, která není o nic ochuzená a v jednom malém kelímku je jí požehnané množství.Má rada na závěr. Najděte si někoho, kdo vyrábí tento kvalitní výrobek a problém s hojením bude rázem vyřešen. Vykašlete se na výrobky z lékáren a různých přírodních obchůdků, které vám slibují zázraky po druhém namazání. Pokud takovou mastičku koupíte v některém z těchto obchodů bude se tam vždy nacházet technické konopí a to nemá zdaleka takový blahodárně hojivý účinek, jako pravá domácí mastička, která není šizená.A co používáte na hojení vy? Podělte se o své tipy a triky při péči o namáhanou diabetickou pokožku.You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!