Vzhůru do jámy lvové... - Sweet diabetic Day

Vzhůru do jámy lvové...

A je to tady! Den D a hodina H se nezadržitelně blíží, můj žaludek začíná být v permanentní tenzi, třes prostupuje celým tělem, dělá se mi nevolno a mám pocit naprosté prázdnoty mého mozku...Ano, mluvím o zítřejší státnicové zkoušce z poradenství, kterou mám (povinně/nepovinně) v předtermínu. Jsou to zkrátka nervy! Ti, co mají zkouškové a stále jsou ještě studenty, ví moc dobře o čem mluvím. To je taky jeden z důvodů, proč můj blog stále stojí a neděje se na něm nic moc nového a zajímavého... zkrátka státnice jsou priorita.

Na co se ale můžete těšit hned, jak pokořím část tohoto Mount Everestu? Plánuju pohnout s designem blogu a doladit na něm detaily, a dále také plánuji několik článků na různá témata. Můžete se těšit na článek o tetování a diabetu, o tom jak jsem ve chvílích prokrastinace propadla instagramu a také se můžete těšit na inspiraci a články z oblasti šperků, které mě uchvátily.

A pokud máte nějaké nápady, co by jste tu rádi v následujících dnech četly, co by Vás zajímalo, inspirovalo, neváhejte napsat do komentářů.

Nakonec bych Vás ráda pozvala na svůj instagram, kde funguju i v perné dny, kdy není času nazbyt. Instagram mě totiž poslední dny naprosto pohltil a konečně jsem mu přišla na chuť. A tak fotím, postuju, komentuju a inspiruji se převážně tam.Mějte krásné dny!


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!