Můj velký kámen na srdci - Sweet diabetic Day

Můj velký kámen na srdci

Slyšeli jste včera kolem poledne hlasitou ránu? Tak to byl můj kámen, který mi spadl ze srdce v momentě, kdy státnicová komise přednesla můj výsledek z prvního předmětu ze tří. Zaplavil mě pocit úlevy a neskutečné radosti.

Z pomyslného seznamu studia si tedy můžu odškrtnou jednu z podmínek pro získání těch krásných a vysněných tří písmenek Mgr. V podstatě písmenka M a g jsem už získala dnešní zkouškou a teď mi zbývá ujít ještě kousek cesty pro zbylé r a tečku, což bude definitivní tečka za mým pětiletým studiem.

A protože jsem po několikatýdenním učení kombinovaným s prací úplně „vyfluslá” vyrazila jsem tento dílčí úspěch oslavit sklenkou něčeho ostřejšího, abych ten úspěch, byť dílčí, pořádně oslavila. A že to byla jízda!

Abych si to vše užila se vším všudy, vzala jsem si dnes v práci volno a s mou nejdražší polovičkou jsem vyrazila do Ostravy výletovat. Musím říct, že jsem si to pořádně užila a konečně jsem po dlouhé době vypnula. V rámci výletování jsem se také nezapoměla stavit do mé oblíbené kavárny Sturbucks na oblíbenou kávičku a rovnou jsem si dopřála svoji první makronku. Posléze jsem zabrousila do Manufaktury, která opět nezklamala. Odnesla jsem si úžasný koupelový olej, který se ve vaně promění v pěnu a do tašky jsem neopoměla přibalit tělové mléko s přísadami z mrtvého moře, které nejenom, že nádherně voní, ale mělo by konečně ulevit, v tyto mrazivé dny, mé citlivé a věčně suché pokožce. Zkrátka není nad to se po pořádném, byť dílčím, výkonu odměnit.Sečteno podtrženo, byl to skvělý den, který hodlám zakončit ve svých homemade lázních. Ale o tom až příště.

O přípravcích, plánuji napsat recenzi, hned jak je všechny důkladně otestuji. Takže se máte určitě na co těšit.


A co vy? Odměňujete se za své velké úspěchy či výkony nějak?


You Might Also Like

0 komentářů

Vaše komentáře mi vždycky vykouzlí úsměv na rtech a dělají mi ohromnou radost. Děkuji za ně!